שאלה רצינית לגבי נקודת הג'י

שלום למבינים בעיניני מין אני כנראה לא מספיק מבוגר להתקל בדבר הזה. מה זה בדיוק נקודת הג'י אצל בחורות היכן זה נמצא האם צריכים לגרות את זה (כמו הדגדגן). האם אישה נהנית מזה כשחודרים. האם אפשר להגיע לזה עם היד (האצבעות) ומה זה עושה לאישה. תודה רבה לכל בחורה שתענה לי מנסיונה וגם "למומחים" שיענו מתוך הספרים. דני.

נקודת ה - G

המומחים מתווכחים בינהם עם הנקודה קיימת או לא. אני אומר ומעיד חד משמעית שהיא קיימת. הנקודה הזו נמצאת בדופן העליונה של הנרתיק מתחת לעצם החיק. אני מדגיש שלא אצל כל הנשים היא קיימת. מצרף לך תמונה עם תאור שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

תודה על התשובה והתמונה - מה בקשר לכל הפרטים ששאלתי ????

נקודה ג'י

נמצאת בכיפת הנרתיק. מגיעים אליה על ידי החדרת אצבע לנרתיק והפנייתה לכיוון עצם החיק (הפוביס): מין תנועות של "בוא הנה" עם האצבע. לא לכל אישה יש רגישות בנקודה הזו- יש נשים רבות שכן ועושה להן טוב שמגרים אותה.

שאלה רצינית לגבי נקודת הג'י

שלום למבינים בעיניני מין אני כנראה לא מספיק מבוגר להתקל בדבר הזה. מה זה בדיוק נקודת הג'י אצל בחורות היכן זה נמצא האם צריכים לגרות את זה (כמו הדגדגן). האם אישה נהנית מזה כשחודרים. האם אפשר להגיע לזה עם היד (האצבעות) ומה זה עושה לאישה. תודה רבה לכל בחורה שתענה לי מנסיונה וגם "למומחים" שיענו מתוך הספרים. דני.

תגובה מכתבה חדשותית בוואלה כותרת

מדינות הג'י-8 יקצו 3 מיליארד ד' לפלסטינים תגובה מאת: לימור (ג'י-9)למה לא הזמינו גם אותי לכנס ? גם לי יש נקודת ג'י !!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר