פז"מ-פסיכולוג יכול לפתור?

קודם כול תודה רבה על תשובה כבר קניתי את הספר דרך האתר אבל, אם זאת לרוב בעייה פסיכולוגית יכול פסיכולוג או סקסולוג או פסיכיאטר לפטור בעייה זו ? ו מהי דעתך על מכונים פרטיים האם הם מועילים? ועוד שאלה ברשותך ד"ר צחי,למדתי לגמור בלי לשפוך ע"י שימוש שרירים באזורים גניטלים אבל זה לא מעריך את זמן ו זה מאוד קשה האם בעתיד ע"י אימונים אני כן אוכל להאריך זמן לפני גמירה? ושמעתי על נקודת "מיליון דולר" ש ע"י לחיצה עליה אפשר להמשיך בלי לגמור האם ידוע לך משהו על נקודה כזאת?(תיאורתית צריכה להימצע בין אשכים ויציאה אנאלית) שוב תודה!

אנא שרשר את שאלותיך

אני עונה לך בהמשך לשרשור המקורי. שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

טיפול מקצועי פותר לרוב את הבעייה

זהו ה"לחם והחמאה" של מרפאה לטיפול מיני: אני כעת בסיומו של יום שבו ראיתיח מעל עשרה מטופלים עם בעייות שפיכה בשלבים שונם של הטיפול, מהתחלה ועד למעקב וסיום טיפול.

נקודת הלחיצה וגמירה ללא שפיכה

הנקודה אינה סודית- זו נקודה הנמצאת בדיוק במחצית הדרך בין גיס האשכים ופי הטבעת. לחיצה בנקודה זו , כמו גם שימוש בשרירים הטבעתיים עשויה לעצור את שטף הזרע כלפי חוץ. זה אמנם יכול לפתור את השפיכה המוקדמת, אבל יכול להביא לדלקות באברוני הזרע- דבר שהוא מאוד בלתי נעים בלשון המעטה... מעטים המקרים בהם ראיתי חולים כל כך סובלים כמו כשראיתי סובלים מאפידדימו אורכיטיס (דלקת כנ"ל). עצתי לך- לך לשמוע דיעה מקצועית.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר