שלום .. אני בן 15 ואני וחבריי רוצים ללכת למכון ליווי

האם המכון ליווי יסכים לכך .? מהם המחירים ?? איננו רוצים ללכת לזונה כי יש לה מחלות ונערת ליווי יותר כוסית ... תודה אילן

לא תקבל כאן מידע על הנושא

אני גם ממליץ לך שלא לעשות את זה. שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

רק כדי לעשות סדר

נערת ליווי וזונה הם שתי שמות לאותו שירות: אישה שמקיימת עימך יחסים בעד אתנן

לדר' בן ציון

נדמה לי שהילד מתכוון לכך שזונה תקבל אותו בקרן רחוב ואילו נערת ליווי תעשה זאת במקום מסודר, על מיטה, קצת יותר זמן מזונה כהגדרתו. אם אני צודק אז עדיף לו נערת ליווי. לא כן?

האם המכון ליווי יסכים לכך .? מהם המחירים ?? איננו רוצים ללכת לזונה כי יש לה מחלות ונערת ליווי יותר כוסית ... תודה אילן

בהצלחה בטיפול בכל המחלות שתקבלו

כינים, הרפס זיבה ושאר איכסה פיכסה.

לדר' בן ציון

נדמה לי שהילד מתכוון לכך שזונה תקבל אותו בקרן רחוב ואילו נערת ליווי תעשה זאת במקום מסודר, על מיטה, קצת יותר זמן מזונה כהגדרתו. אם אני צודק אז עדיף לו נערת ליווי. לא כן?

אני חושב שכדאי להתנסות ביחסים ממש

ולא במין וירטואלי משום סוג.

אז למי נלך

כבוד עצמי

מאד מצא חן בעיני בסדרה "טלנובלה" שהראו את הנער ההוא שסירב לנערת הליווי שחברו הביא לו,וכשהוא הגיע לחדר מצא אותם משוחחים ... אני מבינה שבגילך אתה שטוף הורמונים וגם תקשורת. בד'כ שמתי לב שאלה שהולכים לזונות הם סוציופטים.כלומר כאלה שלא מסתדרים עם נשים, אין להם הצלחה עם בחורות.קשה לדעת מה קדם למה, ההצטרכות לזונות גרמה לתופעה ,או שהם היו כאלה למכתחילה. אצל הגברים מן הדור לפניך, הליכה לזונה או בשם יותר יפה לאותו דבר נערת ליווי ,זה היה מין סימן חמור של כישלון...התבזות.. אבל מה שיותר חשוב לי להסביר לך זה שמערכת יחסים עם בת היא הרבה יותר מיחסי מין. אמנם נכון המין יש לו חלק חשוב ,אבל במכלול הזוגיות הוא ת ו צ א ה ולא סיבה. כלומר כאשר שני בני זוג אוהבים, משלימים אחד את השני, מחוייבים אחד לשני, אז התוצאה יכולה להיות מין, ואז זה יהיה גם טוב. בכל צורה אחרת ,מין הוא בעל השפעה שלילית , גם על הגבר. אגב בעבר היתה גם הודעה של גבר ,כן ,גבר, שכתב כאן שלפי דעתו הרדיפה להשיג מין בגיל הזה, גם אצל בנים, מזיקה להתפתחות הטבעית התקינה . אולי שלומלום יכול למצוא את זה ? ושלא נדבר על המחלות שאתה עלול לחטוף....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר