ד"ר בן ציון לא עונה...

אני בן 21 ואני נתקל אצלי בתופעה שמאוד מאוד מאוד מוזרה ומטרידה אותי. אני מצליח להגיע לזיקפה רק במצב ש..או שאני יושב על הכיסא ומאונן,או שאני יושב כזה על המיטה ומנסה להביא ביד.(לא שוכב בשום פנים ואופן) מצב זה גורם לי להיות מאוד מאוד מובך בקיום יחסי מין. (קיימתי בגיל מאוד מאוד מאוחר פעמיים יחסי מין. ולקח המון זמן עד שעמד לי. מצב זה הביא אותי לייאוש ודיכאונות. נמנעתי מקשר עם בחורות לתקופות ארוכות ולא ידעתי מה לא בסדר אצלי. ניסיתי יום אחד כשאני לבד,לאונן, כשאני שוכב על הגב..אבל שום דבר לא קורה. אני כאילו לא מצליח להרגיש כלום! -( . ואז מייד קמתי מצורת השכיבה...ישבתי כזה על המיטה והופ...התחלתי להביא ביד והופ...הזין שלי עומד בלי בעיות. אז עשיתי הפסקה של שנים מרוב התיסכול. וגם עד שעומד לי כבר...אז אם אני חוזר למצב של שכיבה או משהו בסיגנון,הזין פשוט מאבד לאט לאט את הזיקפה שלו. :) כל המשחק המקדים,נשיקות חירמונים וכאלה לא מצליחים לעורר לי את הזיקפה, אני לא יודע מה לעשות. אין לי ניסיון מיני. ותמיד אוננתי כשאני או על הכיסא או במצב של עמידה,או חצי שכיבה. אולי זה ההרגל כבר. אבל אני מיואש. מה אני יכול לעשות בשביל להמשיך לחיות במצב הנורא הזה. בבקשה תעזרו לי מישהי אמרה לי (באיזה פורום) שיכול להיות שיש לי לחץ דם נמוך...ולכן כשאני בתנוחה של שכיבה אז כאילו לא מגיע דם לפין. כמו חולה שמתעלף ושצריכים להרים לו את הרגליים כדי שיזרום דם וכו' וכו'... אין לי מושג. אני בחור בריא.עד כמה שאני יודע. אני שומר על כושר..אני משחק כדורגל...רץ לפעמים... אני מיואש ד"ר. כתבתי את ההודעה שבוע שעבר...רק שלומלום התייחס. ואתה התעלמת. אני מאוד מקווה שתחווה את דעתך. אני רואה אותך הרבה בטלוויזיה,ואני מקשיב לדבריך בשקיקה. בבקשה ענה לי. אני כ"כ מיואש. יש מצב כזה שלא מגיע דם לפין בזמן שאתה נמצא בשכיבה??? (יש מקרים כאלו שנתקלת בעבר??? בבקשה ענה לי

הנה אני עונה

לא נשמע לי שזו בעייה גופנית אלא בעייה הנובעת מהרגל, שפעם היה מועיל ו?נדבק" אליך כמו מסטיק לנעל. כל הגישה שלך של ייאוש, כפי שאתה מתאר, מראה שיש לך בעיה רגשית- לא בעיה גופנית. איבר המין שעומד בתנוחה אחת יעמוד בכל תנוחה, הסיפור שסיפרו לך על לחץ הדם אינו נכון, הפין מתמלא גם אם עומדים על הראש ולהפך- בתנוחות כפי שאתה מתאר שכן עומד לך דווקא יותר מסובך לגוף לפמפם דם לפין. יש לך פשוט חרדת ביצוע- אתה מפחד שלא יעמוד לך בתנוחה מסוימת ואז זה קורה שלא עומד לך- כי אתה מפחד ובפחד משתחררים חומרים שמכווצים כלי דם. נשמע לי שכדאי שתיגש לטיפול מיני, שילמד אותך לשנות ההרגל רב השנים שלך.

תודה ד"ר בן-ציון

כך חשבתי היה ברשרור המקורי מישהו שדיבר על ניתוח אך זה היה נראה לי מאוד מוזר. טוב שאתה כאן להבהיר את הספקות שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר