אם יש לך בעיות בחשק ובמיניות- יש עיצה !!!

אנו בעיצומו של מחקר עם תוצאות מבטיחות- של נטילת מעט ג'ל טסטסטרון על העור זמן קצר לפני קיום יחסים. יש לנו תוצאות ראשוניות מצוינות ואנו זקוקים למתנדבות נוספות. המחקר נערך באוניברסיטת בן גוריון, בפיקוח רפואי מלא ובאישור ועדת ההלסינקי המקומית ומשרד הבריאות. למעונינות: השאירו פרטים לד"ר הדר שלו 08-6400359

דר' בן ציון, לנסוע עד באר שבע? אי אפשר לשלוח איזו דוגמית בדואר???

חחח, בשביל דברים טובים שווה לנסוע רחוק.....

אהלן טל, אכן שבתי מחופשתי שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

היי שלומלום

חופשה באמצע החיים????? נדמה לי שיש ברשותי כתובת המייל הישנה שלך. שלח לי את כתובתך החדשה.

המייל הוא :shlomloms@walla.co.il

shlomloms@walla.co.il

אנו בעיצומו של מחקר עם תוצאות מבטיחות- של נטילת מעט ג'ל טסטסטרון על העור זמן קצר לפני קיום יחסים. יש לנו תוצאות ראשוניות מצוינות ואנו זקוקים למתנדבות נוספות. המחקר נערך באוניברסיטת בן גוריון, בפיקוח רפואי מלא ובאישור ועדת ההלסינקי המקומית ומשרד הבריאות. למעונינות: השאירו פרטים לד"ר הדר שלו 08-6400359

ירידה בחשק המיני

שלום רב ד"ר ראיתי את הכתבה בנושא בלאשה וכמו כן את המודעה על הניסוי בעיתון מנטה התקשרתי מספר פעמים אך לצערי לא חזרתם אליי אני בת 35 נשואה 15 שנה ולצערי החשק המיני גרוע ביותר לא פעם פניתי לרופאים אך ללא הועיל חיי הנישואים שלי מתדרדרים קשה בעקבות העיניין אשמח אם תכניס אותי למחקר ואולי חיי הנישואין שלי ישתקמו בזכותך

שלום לך

את מוזמנת לכתוב לי את הפרטים שלך לאימייל shlomloms@walla.co.il ואני כבר אעביר אותם ישירות למי שצריך. שלומלום

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

נדמה לי שהחומר נמכר...

כבר כמה שנים בארה"ב.

ירידה בחשק המיני

שלום רב ד"ר ראיתי את הכתבה בנושא בלאשה וכמו כן את המודעה על הניסוי בעיתון מנטה התקשרתי מספר פעמים אך לצערי לא חזרתם אליי אני בת 35 נשואה 15 שנה ולצערי החשק המיני גרוע ביותר לא פעם פניתי לרופאים אך ללא הועיל חיי הנישואים שלי מתדרדרים קשה בעקבות העיניין אשמח אם תכניס אותי למחקר ואולי חיי הנישואין שלי ישתקמו בזכותך

מדובר בהורמון לגברים...

את יכולה לכל היותר להצמיח שיער על החזה.

שאלות לד.ר בן ציון.

איפה אפשר לקרוא חומר מדעי על המחקר הזה? איך ההורמון חודר דרך העור? האם אתם בודקים גם השפעות התנהגותיות אחרןת של ההורמון על ההתנהגות? (כוונתי לגבי תכונות ההבדל המגדרי לגביהן מיוחס להבדלים בריכוז ההורמון. כמו לדוגמא : תוקפנות. לקיחת סיכונים וכיוצא בזה) והאם קיים גם טיפול מקביל לגברים שיש להם ירידה בחשק?

תשובה

אינני ד"ר בן-ציון אך אענה לשאלותייך ההורמון חודר דרך העור בדיפוזיה, הוא נספג ועובר למערכת הדם. במחקר נבדקות כל ההשפעות של התכשיר, בדיוק בשביל זה מתקיים המחקר. לגברים הטיפול הזה כבר קיים אך התברר שרק 3% מכלל בעיות החשק הגברי הם על רקע הורמונלי. שלומלום

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

ד"ר בן ציון....

פעם שאלתי את הגניקולוג שלי אם אין איזה כדור של הורמון הטסטסטרון שהוא יוכל להביא לי כדי להעלות את רמת החשק המיני והוא אמר שאי אפשר כי אז תיהיה השפעה של שיעור יתר ויצמח לי זקן וכו'.... (כי זה הורמון גברי) האם גם לג'ל הזה שאת מדבר עליו תוכל ליהיות השפעה כזור של שיעוא יתר?

תשובה

אינני ד"ר בן-ציון אך אענה לשאלותייך ההורמון חודר דרך העור בדיפוזיה, הוא נספג ועובר למערכת הדם. במחקר נבדקות כל ההשפעות של התכשיר, בדיוק בשביל זה מתקיים המחקר. לגברים הטיפול הזה כבר קיים אך התברר שרק 3% מכלל בעיות החשק הגברי הם על רקע הורמונלי. שלומלום

תודה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר