חייב עזרה דחוף עכשיו....בבקשה

אז ככה: חברה שלי שכחה לקחת את הגלולה הלפני אחרונה שלה...ואחרי 24 שעות, כשהיא נזכרה, היא לקחה שתי גלולות: האחת שהיא הייתה צריכה לקחת אתמול והאחת של אותו היום- כפי שצריך לעשות. לאחר יומיים התחיל לרדת לה קצת דם, והיא חשבה שזה המחזור שהיה צריך להגיע. באותו היום אני והיא שכבנו במחשבה שהיא במחזור ולא יכול לקרות כלום, אבל לאחר שהתבוננו במרשם של הגלולות ראינו שבגלל שהיא שכחה גלולה בשבוע השלישי היא לא צריכה לקבל מחזור אלא לסיים את החבילה וישר להמשיך את השנייה, ואז הבנו שהדם שירד לה הוא בגלל שהיא לא המשיכה לקחת את הגלולות ולא המחזור! ישר רצנו לקנות פוסטינור 2 והיא לקחה את הכדור הראשון. עכשיו אנחנו חייבים לדעת כמה דברים: 1. האם יש סיכוי שהיא תכנס להריון? 2. אם צריך לאחר שהיא תיקח את הכדור השני של פוסטינור, להמשיך עם הגלולות כמו שרשום במרשם של פוסטינור, או שהיא צריכה לקחת את הכדור השני של פוסטינור ולחכות למחזור שלה? 3. יכול להיות שהחודש היא כבר לא תקבל מחזור ורק חודש הבא כן? אנחנו ממש צריכים את עזרתכם של מי שמבין....אז תודה מראש!!

תשובה

אל תלחצו, שתקח את הכדור השני של הפוסטינור לפי ההוראות. לאור מה שתארת ולאחר שהיא תקח את כדור הפוסטינור השני הסיכוי להריון ממש אפסי שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

תודה רבה אבל...

האם היא צריכה אחרי הכדור השני של פוסטינור להמשיך עם הגלולות או לחכות למחזור? המחזור בכלל יגיע או שרק בחודש הבא? זה אפשרי שהמחזור יגיע גם אם נמשיך עם הגלולות או שכאשר לוקחים גלולות המחזור לא יכול להופיע? מצטער על כמות השאלות אבל שוב תודה מראש

אחרי הפוסטינור

מחכים למחזור ופונים לרופא נשים לקבלת הוראות להמשך.

אז..

אם אני מבין נכון היא לא צריכה להמשיך עם הגלולות בזמן הזה עד המחזור? ותודה!!

אז לכו לגיניקולוג

אתה מחפש דרכים עוקפות- הדרך הזו לא טובה. לכו לרופא הנשים!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר