הצילו אני משתגעעעעע!!!!

היי לכולם רציתי לשתף אותכם במשהו מאוד מעיק....לוחץ לי!!! אני כבר שבוע לא יכול ללבוש תחתונים ה"ברבון" שלי לא נושם, אני מרגיש שהוא דחוס בפנים, אין לי תחתונים צמודים ואני לא צריך מידה יותר גדולה, פשוט לא נח לי עם תחתון, אני חייב ללכת בבית עם מכנס בלי תחתון או תחתון רשת שיש באימוניות!! אני חייב קצת ספייס שמה עם ג'ינסים אין לי בעיה בכלל אבל שאני בבית אני מ-ש-ת-ג-ע, איך שאני מגיע הבייתה אני פשוט מעיף את התחתון החוצה ואני מתחרפן שאני בבית עם תחתון, מה קורה לי לעזעזל? זה ניראה לכם נורמלי? נ.ב רצוי להדגיש שטיפה שמנתי בזמן האחרון עקב הפסקה ממושכת של כושר גופני ואני לא מרגיש נח עם עצמי ועם הגוף שלי, גידלתי כרס קטנה ואני משתגעעעעעעעעעעעע.

לך עם ג'ינס גם בבית

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

אהלן פייסרס ,

אני מאחלת לך שרק הצרות האלה יהיו לך בחיים....במקרה גם אני רק מגיעה הביתה אני מרגישה חייבת ללבוש משהו אחר...כאילו בבית חייב להיות משהו אחר להבדיל מן החוץ... אגב, תמיד חשבתי שמי שמקיים מין הרבה לא יכול להיות לו כרס...האם אני טועה?

סלין זה לא מצחיק, זה גובל באובססיה!

אני גידלתי כרס כיוון שאני אוכל המון, סקס לא ממש נחשב לכושר גופני ולא ניראה לי שהוא שורף הרבה קלוריות. אני פשוט עקב פציעה בברך (אני משחק כדורסל)...לא התאמנתי המון זמן!! ואני מרגיש שמן ופשוט לא נח לי עם הגוף... ללכת עם גינס בבית זה פיתרון מפגר שלומלום חחח!! אני יודע מה לעשות......לשבת בשקט ולחכות שהברך תבריא ואז לחזור לכושר והכרס תעלם אולי זה מה שגורם לי אי נוחות אני מרגיש שמן והכל לוחץ לי בפנים!!!! לא ככה?

הצילו אני משתגעעעעע!!!!

היי לכולם רציתי לשתף אותכם במשהו מאוד מעיק....לוחץ לי!!! אני כבר שבוע לא יכול ללבוש תחתונים ה"ברבון" שלי לא נושם, אני מרגיש שהוא דחוס בפנים, אין לי תחתונים צמודים ואני לא צריך מידה יותר גדולה, פשוט לא נח לי עם תחתון, אני חייב ללכת בבית עם מכנס בלי תחתון או תחתון רשת שיש באימוניות!! אני חייב קצת ספייס שמה עם ג'ינסים אין לי בעיה בכלל אבל שאני בבית אני מ-ש-ת-ג-ע, איך שאני מגיע הבייתה אני פשוט מעיף את התחתון החוצה ואני מתחרפן שאני בבית עם תחתון, מה קורה לי לעזעזל? זה ניראה לכם נורמלי? נ.ב רצוי להדגיש שטיפה שמנתי בזמן האחרון עקב הפסקה ממושכת של כושר גופני ואני לא מרגיש נח עם עצמי ועם הגוף שלי, גידלתי כרס קטנה ואני משתגעעעעעעעעעעעע.

אני לא מבינה ממה אתה מודאג

זה טבעי לגמרי. אם לא תסתובב בבית בלי תחתונים אז איפה כן?! :)

נסה לשים אבקת טלקום על הברבון וכל המבושים. אולי יעזור

כמה הצעות -

1. בוקסר - יש מבחר גדול ויפה של תחתוני בוקסר יפים ונוחים. 2 . לא יודעת היכן אתה קונה את הלבנים שלך אבל שווה לך לבקר ב"דלתא". יש שם מבחר יפה של תחתוני גברים. סוגים שונים.

סלין זה לא מצחיק, זה גובל באובססיה!

אני גידלתי כרס כיוון שאני אוכל המון, סקס לא ממש נחשב לכושר גופני ולא ניראה לי שהוא שורף הרבה קלוריות. אני פשוט עקב פציעה בברך (אני משחק כדורסל)...לא התאמנתי המון זמן!! ואני מרגיש שמן ופשוט לא נח לי עם הגוף... ללכת עם גינס בבית זה פיתרון מפגר שלומלום חחח!! אני יודע מה לעשות......לשבת בשקט ולחכות שהברך תבריא ואז לחזור לכושר והכרס תעלם אולי זה מה שגורם לי אי נוחות אני מרגיש שמן והכל לוחץ לי בפנים!!!! לא ככה?

זה לא גובל- זה אובססיבי

והתחתון הוא כנראה "סימן" לחוסר הנוחות שנוצרה עם הגוף- עליך לשקול כניסה לתכנית אינטנסיבית של שיפור הגוף מחד גיסא והשלמה איתו מאידך גיסא. אם אינך מסתדר לבד- פסיכולוג או עובד סוציאלי יוכלו לסייע בקימום תכנית כזו.

אני חושב שאני יקח את עצתך בשילוב ההצעה של בראון טל.

להתחיל לעבוד קצת...וגם לחפש תחתונים חדשים! אולי זה יעזור. תודה

הצילו אני משתגעעעעע!!!!

גם אני!!

אין לך מה לדאוג מזה! גם לי לא נוח עם תחתון אז אני לובש בוקסר ובלילה אני שם רק פיגמה בלי שום תחתון.תנסה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר