כאמור, פנינו להנהלת ואללה על מנת שיאתרו את הילדה.

אצלינו בדרום ת"א אין נערה בת 13 שהיא עוד בתולה

וחלק גם עושות את זה בשביל כסף. והמשטרה יודעת ולא רוצה להתעסק עם זה. וההורים מזמן הרימו ידים. ושיש גם הרבה אבאים שמזיינים את הילדות שלהם גם.

אני מאוד מקווה שאתה לא מדבר ברצינות

דע לך שיש לך חובת דיווח למשטרה על כל מקרה כזה. המשטרה בהחלט מתעסקת בזה. בכל מקרה פנינו להנהלת הקהילות והם ידווחו למשטרה

זה בכלל לא אונס !!! זה מרצון של שני הצדדים

ואין בכלל מה לדבר על אונס. אונס זה רק כשמשתמשים באלימות ובכוח. האם היא יכולה להכנס להריון גם בלי שיבוא לה ווסת?

אנסת את אחותך!!!!!

לחסוי-לפי החוק-ילדה פחות מגיל16 שקיימה יחסי מין אפילו ברצונה המלא,זה נחשב - אונס!!! ולכן אם היא תתלונן במשטרה יאשימו אותך באונס!!! ואפילו שזה היה ברצונה המלא!

כאמור, פנינו להנהלת ואללה על מנת שיאתרו את הילדה.

אני צריכה עיצה בנושא הזה.

האם איתרו את הנערה או הבחור ומה התוצאות ??

זה מרתק !כל הכבוד ל" נועזים"

אני דווקא מאד אוהבת שמחזירים שרשורים משנים קודמות. זה מרתק ! ,כי עלי המנהל איים במפורש לא לעשות את זה.או שאולי מנהלנו היקר שלומלום סוף סוף שינה טעמו והבין שזה מקסים ? זה יתרון (אחד המעטים) של הפורמט החדש... ואגב אנחנו (בייחוד אני ,שסופגת פה את המהלומות בד'כ )עדיין מבולבלים .מה המדיניות "הרשמית" ? כשכתבתי הודעה בשרשור חדש, המנהל מחק אותה ,כי צריך באותו שרשור...כשאנשים כתבו בשרשור אחד ,המנהל מחק כי זה היה ארוך מדי ומסורבל.אז מה ???

סלין, קשקשת אבל לא ענית לה......חוצמזה יש לי הצעה להנהלת הפורום :

קבלו את סלין כחברת הנהלה אני בטוחה שזה ישפר אצלה כמה תחומים. היא תרגיש שותפה ולא תשרשר מעמדות הגנה. תחשבו על זה.

תודה !

לתשומת לב ההנהלה..

תודה אך לא

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

אני צריכה עיצה בנושא הזה.

האם איתרו את הנערה או הבחור ומה התוצאות ??

למה את צריכה עצה בקשר לזה?????

לשאלתך, אינני יודע במדויק כיצד השתלשל הארוע, אנחנו דיווחנו עליו למחלקת הביטחון של וואלה והם טיפלו בארוע והעבירו את המידע לגורמים הרלוונטיים מה בדיוק קרה מאז אינני יודע. שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר