יחסים בין אח לאחות

אתמול בלילה קיימתי יחסי מין מלאים עם אחותי החורגת. אני הבן של האבא הטבעי שלי, והיא הבת של האמא השניה שלי. אני בן 16 והיא בת 12 וחצי אבל מאד מפותחת. שנינו מאד נהנהנו וחלמנו על זה כבר הרבה זמן. ההורים נסעו מהבית לכל הלילה ונצלנו את ההזדמנות. גמרתי לה בפנים פעמיים. האם יש מצב שהיא תיכנס להריון (היא עוד לא מקבלת ווסת). אני קצת מודאג.

אני מאוד מקווה שזה סתם המצאה, זה נשמע עמו

ואם לא אז מה שעשית הוא חמור מאוד ופלילי. וכן, אפשר להכנס מזה להריון והיא צריכה לקחת דחוף את פוסטינור 2 - גלולת היום שאחרי. אפשר לקחת אותה רק עד 72 שעות אחרי קיום היחסים. ילדה בת 12 לא יכולה באמת להסכים או להבין את ההשלכות של מעשיה, ומה שעשית לה נקרא אונס. אז כאמור אני מקווה שהשואל הוא מישהו עם הומור גרוע שחומד לצאן, אבל אם מדובר בדבר אמיתי, הילדה חייבת לפנות לעזרה ודחוף גם מבחינת מניעת הריון וגם מבחינה נפשית.

גברת הילה, איפה את חיה, אני מכיר לפחות עוד 2 מקרים בין אח לאחות בגילאים האלה.

זה שאתה מכיר לא עושה את זה פחות חמור

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

אני מאוד מקווה שזה סתם המצאה, זה נשמע עמו

ואם לא אז מה שעשית הוא חמור מאוד ופלילי. וכן, אפשר להכנס מזה להריון והיא צריכה לקחת דחוף את פוסטינור 2 - גלולת היום שאחרי. אפשר לקחת אותה רק עד 72 שעות אחרי קיום היחסים. ילדה בת 12 לא יכולה באמת להסכים או להבין את ההשלכות של מעשיה, ומה שעשית לה נקרא אונס. אז כאמור אני מקווה שהשואל הוא מישהו עם הומור גרוע שחומד לצאן, אבל אם מדובר בדבר אמיתי, הילדה חייבת לפנות לעזרה ודחוף גם מבחינת מניעת הריון וגם מבחינה נפשית.

זה בכלל לא אונס !!! זה מרצון של שני הצדדים

ואין בכלל מה לדבר על אונס. אונס זה רק כשמשתמשים באלימות ובכוח. האם היא יכולה להכנס להריון גם בלי שיבוא לה ווסת?

רצון שניי הצדדים??????

אתה מדבר על קטינה בת 12.5...... לא יודע אם המקרה שכתבת נכון או שאתה סתם כותב כאן אך אם זה נכון זה חמור מאוד. שלומלום

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

אולי תתיחסו לעצם השאלה: האם יש מצב להריון בלי ווסת? ולא לשטויות מסביב?

שטויות מסביב??????

אתה כותב שאתה מקיים יחסים עם אחותך הקטינה שזה אינוס ומתייחס לזה כאל שטויות? לידיעתך העברתי את הנושא לידיעת מחלקת הביטחון של וואלה היות שיש כאן מצב של נערה שנמצאת במצוקה. לשאלתך על ההריון, יש סיכוי להריון גם אם היא עוד לא קיבלה וסת כי לפניי הוסת הראשונה יש ביוץ ובגיל עליו אתה מדבר זה יכול לקרות בכל זמן. שלומלום

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

לא "נערה במצוקה" ולא בטיח, נהנית מזה 1000

זה שאתה מכיר לא עושה את זה פחות חמור

אצלינו בדרום ת"א אין נערה בת 13 שהיא עוד בתולה

וחלק גם עושות את זה בשביל כסף. והמשטרה יודעת ולא רוצה להתעסק עם זה. וההורים מזמן הרימו ידים. ושיש גם הרבה אבאים שמזיינים את הילדות שלהם גם.

זה אבות ולא אבאים...

אולי תתיחסו לעצם השאלה: האם יש מצב להריון בלי ווסת? ולא לשטויות מסביב?

לעצם השאלה - עניתי. יתכן בהחלט הריון. לעצם ה"עניין מסביב"

מעבר לאטימות הרגשית וחוסר המוסר והמצפון שלך, שכנראה בנושא זה לא נפקח את עיניך, לידיעתך, מה שעשית פלילי, נחשב אונס על פי חוק, ויכולים וצריכים להעמיד אותך למשפט על זה.

יחסים בין אח לאחות

אתמול בלילה קיימתי יחסי מין מלאים עם אחותי החורגת. אני הבן של האבא הטבעי שלי, והיא הבת של האמא השניה שלי. אני בן 16 והיא בת 12 וחצי אבל מאד מפותחת. שנינו מאד נהנהנו וחלמנו על זה כבר הרבה זמן. ההורים נסעו מהבית לכל הלילה ונצלנו את ההזדמנות. גמרתי לה בפנים פעמיים. האם יש מצב שהיא תיכנס להריון (היא עוד לא מקבלת ווסת). אני קצת מודאג.

עשית מעשה חמור מאוד

לא "נערה במצוקה" ולא בטיח, נהנית מזה 1000

אני קוראת ולא מאמינה..

אני מאוד מקווה שזה צ'יזבט עלוב שלך, אחרת צריך להציל את הילדה ומיד!!!

כאמור, פנינו להנהלת ואללה על מנת שיאתרו את הילדה.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר