להילה ולשלוםלום

שלום לך! אני מאוד מודה לכם על כל העצות ובאמת עזר לי שדיברתי איתו והוא שמע שאני רוצה לעשות הפלה הוא בכלל הזדעזע הוא אמר אנחנו נגדל את הילד ונעשה חתונה ברבנות ואח"כ נעשה משהו גדול אחרי השנה של אבא שלו . והיום עשיתי בדיקות דם שזה הדבר הכי נכון שכאן באמת אני הדע בוודאות מה התשובה. בתודה על העזרה והתמיכה מכל הלב שרון.

שרון יקרה

א. מזל טוב. שמחה מאוד מאוד בשמחתך. ב. הצעה לברכת תודה. אם את באמת רוצה להודות לשלומלום ולהילה בכל לב, כתבי לכל קוראי הפורום הזה מכתב אישי ייחודי ממך. ובו תתארי את החוויה הקשה, והמצוקה הנוראה, שהיו מנת חלקך בעקבות אי שימוש באמצעי מניעה. מכתב כזה יכול לסייע לכל נער ונערה, להבין את גודל הסכנה. ילדונת חביבה, למזלך המקרה שלך עתיד להסתיים בטוב. אך, יש מקרים דומים ורבים שמסתיימים ברע. ובאסון נורא. והכל בעצם בגלל טעות "קטנה" = אי שימוש באמצעי מניעה. אנא ילדה, את נחלצת מהצרה. כעת עזרי למנוע מאחרות לעשות את אותן טעויות נוראות. הסבירי במכתב, מה ואיך קרה שגרם לך לחשוב כי את מוגנת ובטוחה. וכמה היה נורא כשגילית את האמת הנוראה,(למרות שכעת היא מקור לברכה). הסבירי למען האחרים יקראו, ומפני מעשי שטות ישמרו. לסיום שרון, מאחלת לך ולמשפחתך העתידה, הרבה בריאות שמחה ואהבה.

אני מאוד שמחה לשמוע ושיהיה במזל טוב

איזה יופי, שמח מאוד לשמוע

כייף לקרוא את מה שכתבת, יופי טופי. שיהיה לכם המון אושר שמחתי להיות לעזר שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

שלום לך שרון,

גם אני מצטרפת לברכות, קראתי את מה שכתבת, וגם את מה שענו לך, בייחוד ד'ר הילה, שהתעקשה לשכנע אותך שעלייך להודיע לבן הזוג על מצבך ולשתף אותו במה שקרה ,ואני שמחה ששמעת בקולם ,והנה הדברים מתחילים להתגלגל לטובה, ושיהיה לך רק טוב ! ותודיעי בהמשך מה המצב איתך....?

שיהיה בהצלחה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר