רק מעטים כבר צפו בפיילוט- יעוץ פנים אל פנים באינטרנט

אני יועץ שם בנושא בעיות זקפה ותפקוד מיני. התבקשתי לבדוק הקונספט. - אז מי שלא ראה אנא הכנסו לשם , צפו נא והגיבו

What's the big deal, Dr. Ben-Zon, It's replication of Dr. Ruth Westhimer.

Internet videochat

I just watched the segment. I liked it. I think that in a visual media its always good to use visual aids, which can't be use in a text based forum, so I think the demonstration was very effective. It reminded me a bit of the TV sex-advice program from Canada by Sue Johanson. She is excellent and uses a lot of visual aids and non-judgmental, very matter-of-fact languge which is the tone used in the video segment and this forum. My only comment would be the set: I don't think sinking in an armchair looks great. How about sitting behind a desk of a little more upright in a chair? try it. I added the link to Sue Johanson's site.

Sue Johanson's site

Sorry, this is the link to Sue Johanson's site.

יופי של דבר.

בתור מי שמעבירה הרצאות בנושא ,זה נראה לי כלי נהדר. הייתי מוותרת על קולות השואלים. מסתפקת בעריכה כאשר השאלה מוצגת על המסך ואז שומעים את תשובתך. זה חוסך זמן ומונע זיהוי השואלים. נוח יותר לשמוע אותך מדבר מאשר לקרוא את דבריך כתובים. הקול שלך משכנע ופתוח. המחשות והדגמות שאתה מצרף תורמות המון.(הזריקה) אם אפשר להרבות בזה בעזרת מודלים או דגמים יהיה נחמד. אשמח לעידכונים על מידע כזה ויתכן שאשתמש בחומר להצגה בפני הקהל שלי. הייתי שמחה אם יכולתי לבחור את השאלות אותן אני רוצה להציג. כלומר, שיהיה מאגר של התכניות המוקלטות ואז רשימה של שאלות כך שאפשר יהיה לבחור את השאלה הרלבנטית לקהל הספיציפי בעזרת העכבר.

דבר נחמד בנציון, רק תעשה את זה יותר "חי"

כלומר (כמו בכל הרצאה טובה) לא רק דיבורים, קצת אמצעי עזר ויזואליים, אפילו אברי מין מפלסטיק להסביר ןכן, דיאגרמות, צילומים, ציורים. ביחוד להסביר לבחורים (בלווי הדגמה לא על שלך) אלא על פרוטזה איך להלביש קונדום, הגודל, המתיחות, הוצאת האויר, בעיקר ההוצאה שלא יתחלק אז והכל ישפך פנימה. יש לעשות את זה הרבה יותר "חי" מאשר : והרי החדשות ועיקרן תחילה... בהצלחה !!! סה"כ זה יהיה נחמד. איפה זה ישודר רק באינטרנט או גם ב TV
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר