04.05.03 | 00:11
חנות מדהימה!!! לאוהבי חנויות כגון סטאף מונסטון וכו'. חנות accessories מדהימה!!!
בערך כל שבוע אני נמצא בשנקין והסביבה ופעם אחת אני וחבר שלי חיפשנו רצועה שחורה לבנה בשביל לעשות את הדגמ"ח האופנתי עם כל הרצועות הלכנו לנחלת בנימין לחפש ועברנו אולי 100 חנויות, לבסוף הסטייליסטית רבקה שהיא ידידה שלנו שלחה אותנו לחנות קטנה אך מדהימה. בחנות הזאת ראינו את ראובן כהן מכין ציוד לקטלוג של fox מצאנו שם עוד כמה מהחנויות מעצבים בשנקין... בחנות הזאת יש הכל: כל רצועה אפשרית כל שרשרת אפשרית (מלא סוגי שרשראות ברזל ששמים על מכנסיים - נורא אופנתי!) יש שם המון רצועות לחגורות (בכל הצבעים בכל הדוגמאות) ולצמידים - מכל סוג שרק תירצו ויש שם סוגרים לחגורות במבחר ענק והם מכינים זאת במקום. כל הצמידים והחגורות והדברים המיוחדים שאתם רואים בחנויות קסטרו וקסטרו מן אפשר להשיג שם ב10 ש"ח לכל היותר יש שם גם מלא סוגי טלאים לבגדים (פצ'ים מדהימים) והכל במחירים הכי זולים שראיתי בחיים שלי!!! פצ'ים - עולים בין 3 ל 10 ש"ח ויש גם ממש ענקיים בזול ביותר כל הרצועות והחגורות והדברים ממש בלי כסף!!! בקיצור מי שבאמת רוצה אביזרים הכי אופנתיים ובמחירים הכי זולים שילך לשם - על אחריותי שאתם לא תתאכזבו!!! מישהו שמע פעם על החנות הזאת?
04.05.03 | 00:52

שכחת לומר איפה החנות המהוללת הזו

04.05.03 | 12:37

הכתובת

השומר 4 - "סדקית יוסי" כשאתם באים תגידו שאיתי שלח אתכם...
07.05.03 | 16:09

מה הכתובת???

יופי רק ששכחת להזכיר את שם החנות והכתובת....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אופנה
בחר
בחר