07.11.04 | 07:24
מה עדיף,זכר או נקבה?
אני מתכננת לקנות השבוע גור מסוג בולדוג צרפתי. ושאלתי היא מה עדיף,זכר או נקבה? האם יש הבדלי התנהגות בין המינים בגזע זה?
07.11.04 | 08:40

זכר או נקבה

בוקר טוב כמובן שלכל כלל יש יוצא מהכלל אבל בעיקרון כשלוקחים כלב הביתה ההמלצה שלי היא ללכת על נקבה(ולעשות עיקור יותר מאוחר אם רוצים)מהסיבה שהנקבות ברוב המיקרים פחות דומיננטיות מהזכרים ולכן פחות מנסות להתמודד על המעמד שלהן בלהקה(משפחה)ויותר קל לחיות איתן בהמשך. בהצלחה yo-hav יואב אילוף כלבים 0548015915
07.11.04 | 08:49

אני יוצאת מן הכלל!

אצלי ווינטר מאוד דומיננטית, למרות שכגורה, היא היתה מאוד חסרת ביטחון (עקב התעללות שהיא עברה) ולאט לאט לאט בנינו לה את הביטחון, עד שכעת הוא יותר מדי גבוה.... היא בפירוש כלבה דומיננטית - אפילו עושה צרכיה בהרמת רגל (כמו זכר). אבל לדעתי, הבחירה בין זכר ונקבה, צריכה לבוא מתוך נטיה אישית ורצון אישי. יש שאומרים שעם נקבות יותר קל, אני אישית מסכימה...אבל זה בהחלט - מה שהלב שלכם אומר. בהצלחה, נתלי
07.11.04 | 14:42

יוצא מהכלל

כמו שאמרתי תמיד יש יוצא מהכלל גם הכלבה שלי מאוד דומיננטית אבל זה עדיין לא משנה את העובדה שכלבות בד"כ יותר רגועות. yo-hav יואב אילוף כלבים
07.11.04 | 18:57

זכר או נקבה

בוקר טוב כמובן שלכל כלל יש יוצא מהכלל אבל בעיקרון כשלוקחים כלב הביתה ההמלצה שלי היא ללכת על נקבה(ולעשות עיקור יותר מאוחר אם רוצים)מהסיבה שהנקבות ברוב המיקרים פחות דומיננטיות מהזכרים ולכן פחות מנסות להתמודד על המעמד שלהן בלהקה(משפחה)ויותר קל לחיות איתן בהמשך. בהצלחה yo-hav יואב אילוף כלבים 0548015915

תודה רבה!

07.11.04 | 23:11

יוצא מהכלל

כמו שאמרתי תמיד יש יוצא מהכלל גם הכלבה שלי מאוד דומיננטית אבל זה עדיין לא משנה את העובדה שכלבות בד"כ יותר רגועות. yo-hav יואב אילוף כלבים

זכר או נקבה

החבר שלי אומר (ולא להתפס לעקיצות וניתוחים פסיכולוגיים), שהוא מעדיף כלבות נקבות, כי הן יותר נאמנות. ברור שגם זכרים נאמנים, אבל הוא אומר (וצודק) שכשכלב זכר מריח כלבה מיוחמת הבעל בית לא קיים בשבילו באותו רגע. אני חושבת שזה נכון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אורח
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר