נמצא כלב בצפון הארץ

שוב שלום, צירפתי כאן את תמונתו של אורי, הכלב שמצאתי בצפון (למטה רשום הטקסט הראשוני). אורי בינתיים אצלנו, ומסתגל ממש יופי (בדרך הוא גונב לפודי המתוק את ההצגה). בכל מקרה הייתי שמח אם אוכל למצוא את בעליו האמיתיים (אפילו אם הוא לא רוצה אותו, הייתי שמח לדעת מי האדיוט שזרק אותו ככה @#$%!!!). שם הכלב: אורי תאריך לידה: 1.4.03 בעלים קודמים (לפי השבב) : אסנת כהן כתובת (משוערת) : דגניה א' נמצא ב: ראש הנקרה. אנא פנו אלי שלום לכולם, אני משער שזה לא פורום אבידות ומציאות, אך אני כבר אובד עיצות ולכן אשמח לקבל ייעוץ מכם. הסיפור הולך כך: בראשון האחרון (22.8) במהלך טיול משפחתי בראש הנקרה, מצאנו כלב יפהפה (לפי דעתי הכלאה של גולדן עם עוד משהו). הכלב, שנראה במצב טוב, אך ללא קולר, ממש רדף אחרינו בעודינו יורדים ברכבל לנקרות (היינו עם הכלב שלנו). הסצינה הזו, שכאילו נלחה מסרט של דיסני, עוררה את רחמינו על הכלב. כשעלינו מהנקרות חיפנו אותו ומצאנו. לפי דברי מנהל האתר, הכלב נמצא שם כיומיים, הוא האכיל אותו אך לא הצליח לתפוס אותו. אנו הצלחנו לתפוס אותו (הוא התאהב בנו ממבט ראשון) ולקחנו אותו איתנו באוטו לאיזור המרכז, שם אנו גרים. למחרת לקחתי אותו לוטרינר שגילה שיש לו שבב (צ'יפ). שמח וטוב לב התקשרתי למרכז השבבים (שעובד על הפנים, דרך אגב). שם קיבלתי שם הבעלים, שם הכלב, מספרי טלפון ומחוז בו נעשה השבב. מסתבר שהבעלים (אסנת כהן) נתנו מספר טלפון שנמצא בקיבוץ דגניה א'. אך במספר הנ"ל גרים אנשים אחרים, אשר טענו שאין להם לא כלב, ולא כלב שאבד. משם התחלתי במסע "בלשי" לאיתור בעלי הכלב שכלל וטרינרים, מחלקות וטרינריות. השלב הבא הוא להוציא את כל ה"אסנת כהן" באיזור חיוג 04 ולהתקשר. הכלב הוא צעיר למדי (בן שנה) וממש חתיך....קשה לי להאמין שמישהו זרק אותו, למרות שככה זה מתחיל להיראות כרגע. לי אין בעיה לשמור עליו, אך נראה לי שיש לו בעלים, למרות שלא נראה שהם עושים מאמץ גדול לחפש אחריו כמו שאני מחפש אחריהם. (השארתי את פרטי בכל מקום אפשרי כולל מרכז השבבים). הייתי שמח אם מישהו היה יכול לתת לי רעיונות נוספים להמשך החיפוש שלי, או אולי מקומות שם אוכל לפרסם את ה"מציאה" (רוב אתרי החיות גובים כסף על פרסום מודעה כזו!!!). אני אנסה לצרף תמונה מחר, אך הנה פרטי הכלב: מעורב (נראה לי שגולדן עם משהו), 3 צבעים (בטן לבנה, פרווה חומה עם קצת שחור). זכר. עונה לשם המוזר "אורי"... נולד ב-1.4.04 וקיבל חיסונים לפני כשנה. השם של הבעלים: אסנת כהן כנראה מאיזור הצפון. אני ממש אודה לכם אם תעזרו לי, תודה עופר
figo.jpg

לגבי אורי הכלב האובד.שנמצא.אתם אנשים עשר..הלוואי על כל עם ישראל.

אבל מהסיפור נראה לי שבעלת הכלב מסרה פרטים לא נכונים כנראה בכוונה. קחו את הכלב ואמצו אותו.בטוח יהיו לו חיים טובים אצלכם בהצלחה לכם ולכלב.. ואני מסכימה שמרכז השבבים עובד על הפנים..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר