אבדה לי כלבתי ממש עכשיו!!!!!!! מה הפעולות שעלי לנקות???

היום בבוקר כשאנו שופכים זבל הכלבה תמיד מתלווה וחוזרת, היום אימי לא שמה לב שאין היא חזרה, וסגרה את הדלת לאחר רבע שעה שהבחנו שהיא איננה נמצאת יצאנו לחפשה סביב השכונה, השארנו את הדלת פתוחה!! אני עובד עיצות!! לא מוצא אותה בשום מקום :( היא קטנה (פינצ'רית מעורבת) וזה מסוכן, אנא מומחי כלבים המליצו לי מה לעשות!!!

תראה, במיוחד בעונה אביבית זו הם לפעמים נעלמים

ליום שלם ואז חוזרים... אלא אם כן היא מעוקרת ואז הייתי פשוט מחפשת בסביבה הקרובה כצעד ראשון.

ואם לא מוצאים בסביבה הקרובה והיא לא חוזרת

אז אפשר לתלות מודעות בנוסח "אבדה כלבה" עם התיאור שלה על לוחות המודעות באזור. אבל ברוב המקרים הם באמת חוזרים כמו שאמר ידידי שאין לו רגע דל ונקווה שלא יגיע לידי כך.

כן, אני מניח שאני לא חושב בהגיון

כי אני ממש ממש לחוץ עכשיו בגלל זה יממה לא ישנתי ואני רק מחפש אותה באזור שלנו.. ההורים שלי הכניסו לי לראש שהיא בטוח מתה כבר אם היא לא חזרה ואחותי הקטנה כל היום בוכה .. :-( אני לא יכול לחשוב על זה שקרה לה משהו, יש לי ממש אובססיה לכלבה הזו

עצה לזה שאיבד את הכלבה

אני במקומך הייתי מתקשרת ע-כ-ש-י-ו ל: א. המוקד העירוני ב. השירות הוטרינרי העירוני ג. המחלקה הוטרינרית העירונית אם אתה גר במועצה מקומית/אזורית אז באותו הנוהל. תדווח להם על הכלבה עם תיאור מפורט ככל האפשר. יכול להיות שתפסו אותה משוטטת ופקחי העיריה לקחו אותה למכלאה הקרובה. תנסה גם לשאול אנשים בסביבה, גם ילדים יכולים לעזור. בהצלחה.

אופטימיות

תמיד להיות אופטימי יש תמיד סיכוי "לאסי שובי הביתה"

אבדה לי כלבתי ממש עכשיו!!!!!!! מה הפעולות שעלי לנקות???

היום בבוקר כשאנו שופכים זבל הכלבה תמיד מתלווה וחוזרת, היום אימי לא שמה לב שאין היא חזרה, וסגרה את הדלת לאחר רבע שעה שהבחנו שהיא איננה נמצאת יצאנו לחפשה סביב השכונה, השארנו את הדלת פתוחה!! אני עובד עיצות!! לא מוצא אותה בשום מקום :( היא קטנה (פינצ'רית מעורבת) וזה מסוכן, אנא מומחי כלבים המליצו לי מה לעשות!!!

FDS היקר, הצעדים שעליך לנקוט:

- פרסם מודעות באינטרנט בכל אתר אפשרי, רצוי עם תמונה. בכל מקרה, תאר תיאור מלא: מראה, צבע, מבנה גוף, שם, צבע קולר, מספר קולר וכו'. (צירפתי תיקייה המכילה קישורים ללוחות מודעות ופורומי חיות (יש שם גם כמה דברים שלא קשורים, סליחה). בכל פעם, תבדוק אם יש קישור גם לפורום אבודים. פרסם לא רק בפורומי אבודים אלא גם בפורומי חיות). - כנ"ל במודעות בסיסבת המגורים שלך, ובמשרדי וטרינרים בעיר שבה אתה מתגורר ובישובים סמוכים (אם הם קרובים אליך). - תתקשר לאס או אס חיות. יש להם מאגר מידע על כלבים שנמצאו וכלבים שאבדו והם מנסים לעשות התאמות. - חפש במכלאות הקרובות. - יש לי איפושהו טלפון של מישהו שמתמחה במציאת חיות. מומלץ לפנות אליו. אני אחפש את המספר שלו. אתהמוזמן להתקשר אלי: 053-583374. - כשתמצא את הכלבה, כדאי לך לשים לה תג עם השם והטלפון שלך. בהצלחה, ואל תאבד תקווה. קרן

ואל תשכח שעברו רק 15 דקות... קודם כל לך תחפש אותה עם המאכל האהוב עליה :-) לגבי עיקור:

האם היא מעוקרת?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר