אוכל לכלבת רועה גרמני בת 3

'ש לי כלבה זאבה רועה גרמני בת 3 ואני מחפשת בשבילה המלצה לאוכל טוב ולא יותר מדי יקר . יש כרגע בונזו בשרי במבצא. יש למישהו ניסיון שיכול לחלוק חוות דעת?

ראשית לא כדאי לחסוך בעלות אוכל איכותי כי זה ישפיע על בריאות הכלב ואז תשלמי יותר לוטרינר.

אנחנו מאכילים בפרו פלאן שזה אוכל מצויין לכלבי עבודה (רועה גרמני). גם בצבא נותנים אותו לכלבים שלהם שרבים מהם הם רועה גרמני.

אני מצטרפת להמלצה על פרו פלאן, זה גם מה שאני נותנת כבר תקופה די ארוכה והכלב שלי בריא ונראה טוב, עם פרווה מבריקה והיציאות שלו טובות. 

בהצלחה שיהיה!

למאלפי הכלבים שביניכם - המלצה חמה על קורס מרתק לשדרוג הקריירה : כלבנות טיפולית

קודם כל בונזו לכלבה רועה גרמנית על הפנים צריך להשקיע את צריכה לתת לה פרופלן לגורים עד שנה וחודשיים ואז אלווה  גם לי יש רועה גרמנית

לא הייתי ממליץ לתת בונזו לשום כלב,מדבר רק מהמיסיון האישי שלי,אלה אם כן מתאים לכם שלשולים נפיחות בלתי פוסקות של הכלב ועוד..ישנם סוגי מזון הנחשבים איכותיים ולא יקרים,פרו פלאן אוכל מצוייון אבל יש גם מזונות פרימיום פחות יקרים

מוניות קרית שמונה מספקים שירותי מידע אודות מוניות קרית שמונה

ממליץ לתת פרו פלאן, זה מה שאני נותן ומאד מרוצה. הפרווה נעימה למגע ומבריקה, היציאות טובות והבריאות באופן כללי טובה. 

בונזו זה בסדר גמור. לא צריך לתת לכלב גורמה. יש בבונזו כל מה שכלב צריך מניסיון ומתשאול של כמה וטרינרים. סתם חבל על הכסף לשלם על כל המותגים.

ממליץ לך על האוכל של my dog יש להם אוכל איכותי ותמיד במלאי,אין דבר כזה שחסר בארץ

אוכל שלהם יותר בריא מכיל יותר עוף ויותר ויטמינים הנחוצים לכלב

הכלב שלי שמח יותר מאז שעבר לאוכל שלהם והצואה שלו פחות קשה 

http://www.mydogfood.co.il/?a_aid=denis

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר