מזון לכלבים מחפש המלצות

הי מישהו ניסה את המזון של MY DOG FOOD? 
שמעתי מחבר שהמזון הזה טוב אבל לא ניסיתי אף פעם ורציתי לשמוע את דעתכם תודה! 

אני בזמנו לקחתי לכלב דוגמית מזה, היה בחינם באינטרנט - נראה לי בפייסבוק שלהם. הוא די אהב, אז אני מניחה שזה טעים. לא השתמשתי בזה באופן קבוע, אז לא יודעת אם זה באמת מזין ובריא להם.. הכלב שלי הוא שיצ'ו. :)

מאיזה סוג הכלב שלך? ומאיזה גודל?

אני ממליצה לך להתייעץ בחנות חיות. יש גם מדריך די טוב על מזון לכלבים כאן, אולי זה יכול לעזור לך גם.

בהצלחה.. ובתיאבון

טוב לדעת. תודה רבה!

מה עם המלצות לגבי לימודים בתחום האילוף, יש המלצות?

הייתי ממליץ לך על אוכל לכלבים cibau גם לא יקר וגם נחשב אוכל פרימיום.

מזון לכלבים נמדד לאורך תקופה אי אפשר לדעת על פי דוגמית האם האוכל טוב,לפחות שבוע ואז בודקים את התגובות של הכלב,יציאות נפיחות וכדומה..

מוניות קרית שמונה מספקים שירותי מידע אודות מוניות קרית שמונה

ממליץ לך על האוכל של my dog יש להם אוכל איכותי ותמיד במלאי,אין דבר כזה שחסר בארץ

אוכל שלהם יותר בריא מכיל יותר עוף ויותר ויטמינים הנחוצים לכלב

הכלב שלי שמח יותר מאז שעבר לאוכל שלהם והצואה שלו פחות קשה 

http://www.mydogfood.co.il/?a_aid=denis

אהלן,

המזון של מאי-דוג הוא מזון טוב מאוד באופן יחסי (במיוחד הפלטינום והסלמון שלהם), בטח אם את מסתכלת על המחיר שלו ביחס למה שאת מקבלת. יש כמובן מזונות איכותיים יותר אבל הם גם עולים 400-500 ש"ח ל 12 ק"ג כלומר 30-40 ש"ח לק"ג.

להגיד שמזון טוב או לא טוב סתם כך זה די קשקוש מה שצריך לבדוק באמת זה את המרכיבים של המזון (בעיקר 5 המרכיבים הראשונים שלו שמהווים 80% מהרכב המזון) ואח"כ לראות איך הכלב שלך, באופן ספציפי, מגיב למזון (צואה,פרווה,חיוניות,טעימות וכו').

אם את משווה למותגים המובילים שרוב האוכלוסיה לצערנו קונה פשוט כי הם המוכרים והמפורסמים (פרופלאן, יוקנובה, רואיל-קאנין), מבלי להבין או לדעת הרבה איזה רכיבים טובים או לא טובים לכלב נמצאים שם, אם תשווי אליהם תוכלי לראות בצורה ברורה שהאוכל של מאי-דוג איכותי יותר (35-40% בשר אמיתי מרכיב ראשון לעומת החברות האחרות שבכלל לא מציינות את אחוז הבשר אלא רק את אחוז החלבון, וכידוע לנו חלבון יכול לבוא גם ממקור צמחי רק שכלבים לא כ"כ מצליחים להשתמש בחלבון כזה.. הפחמימות במאי-דוג איכותיות ומורכבות יותר יותר ובעלות נעכלות גבוהה יותר) והמחיר שלו נמוך באופן משמעותי (13 ש"ח לק"ג לעומת 17-19 ש"ח בחברות המוכרות).

אני לא ממליץ לך להתייעץ בחנות חיות מכיוון שחנות חיות תמכור לך את מה שהי רוצה למכור לך ותגיד לך את מה שהיא רוצה שתדעי.
אני ממליץ לחקור בעצמך ולראות מה באמת הכלב שלך צריך לאכול ואז לבחור את המזון שעונה על הצרכים האובייקטיביןם במידה הטובה ביותר.

אם תרצי אשמח לחבר אותך למאמרים ומחקרים מהיימנים רבים שיש בנושא online. 
את יכולה לשלוח לי הודעה בפייס https://www.facebook.com/amir.harlev.5
או פשוט להתקשר 0507593977

בהצלחה!
עמיר. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר