תקופת ייחום אצל כלב זכר

הי לכולם,

יש לנו 2 כלבים קטנים מעורבים: פינצ'רית מעוקרת וג'ק ראסל לא מסורס. הכלבה בת 7 שנים והזכר בן 4 שנים

כבר 3 ימים שהזכר מנסה "לעלות" על הכלבה 24 שעות ביממה הוא לא מפסיק לרגע, הוא לא אוכל לא מתעניין בשום דבר מלבד הצורך בהזדווגות עם הכלבה. הכלב מאוד מתוסכל כל הזמן מיבב. הרצפה מלאה בנוזל שלו והריח לא משהו בכלל....

השאלות שלי: 

1. מה אפשר לעשות מלבד סירוס (בעלי לא מוכן שום פנים ואופן)

2. מה משך תקופת הייחום אצל זכרים?

3. איך זה שהוא מתעניין בכלבה אם היא מעוקרת?

תודה לעונים

כלבים זכרים לא מתייחמים. יכול להיות שהכלבה שלך עוברת ייחום מדומה והכלב שלך טועה.

והבעיות האלו יפתרו רק עם סירוס.. כדאי שבעלך ימחל על כבודו ויסכים לסירוס. זה יביא הרבה שקט הביתה...
לא מבינה למה גברים לוקחים קשה את הביצים של הכלב שלהם! זה כל כך בריא וטוב לעשות סירוס! ניתוח חיצוני וכל כך פשוט...

לפני חודש אמצתי כלב בצער בעלי חיים הכלב מסוג סמואיד מעורב עם זאב בן שנה וחצי ..אני נותן לו אוכל לכלבים יבש לפי מה שכתוב על השק והוא עדיין רעב אני נותן לו הרבה תוספות וזה לא מספיק..הבעיה היא כשאני מטייל איתו הוא אוסף הכל מהרחוב מלחם יבש ועד ליונה מתה הוא אוכל הכול ממש מנקה רחובות ...אני יודע שהוא ננטש {לדעתי הוא פשוט אכל את הבעלים..חחחח}והסתובב ברחובות רעב..לפני חודש הוא גם היה בתת משקל אבל הוא השלים את הפער...רציתי לדעת מה לעשות והאים זה יעבור???תודה אופק

איזה שם יפה אופק!

איזה שם יפה אופק!

יש לי 2 כלבים קינזים זכרים, אחד ראש אריה לבן והשני חום רגיל, בעבר לפני הולדת הנכד שלי הפקינז לבן אהב לשחק עם תינוקות,

הייתי בטוחה כי הכלב יסתדר עם הנכד, ולצערי הכלב תקף את הנכד שלי מספר פעמים, מה עלי לעשות, אינני יכולה למסור אותו בגיל מבוגר,

אני מבינה שאולי קיימת קינאה, אבל צריך למצוא פתרו, הכלב לא מסורס,

שאלתי באם יסורס, הוא לא יתקוף יותר

לתשובתכם המהירה אודה

יש לי 2 כלבים קינזים זכרים, אחד ראש אריה לבן והשני חום רגיל, בעבר לפני הולדת הנכד שלי הפקינז לבן אהב לשחק עם תינוקות,

הייתי בטוחה כי הכלב יסתדר עם הנכד, ולצערי הכלב תקף את הנכד שלי מספר פעמים, מה עלי לעשות, אינני יכולה למסור אותו בגיל מבוגר,

אני מבינה שאולי קיימת קינאה, אבל צריך למצוא פתרו, הכלב לא מסורס,

שאלתי באם יסורס, הוא לא יתקוף יותר

לתשובתכם המהירה אודה

היי 

יש לי כלב מסוג ג'ק ראסל ואחד גולדן מבוגר

מנסה לאלף לקרבות ולא מצליח.

עברתי אחרי מדריך ביוטיוב והכלבים נעשו מפוחדים עם הזמן וכעת

הם ממש "ננעלים" כל פעם שנוצרת סיטואציה קרבית.

אשמח לעזרה,תודה

הפטיש

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר