ניקיון אביב לכלבים

רצועות וקולרים – בדקו האם הקולר עדיין מתאים למידת הכלב. אולי הוא השמין במהלך החורף והקולר לוחץ? ואולי הכלבלב הסתפר וכעת הקולר גדול מדי? בדקו שהאבזמים חזקים והבד לא נקרע. רצועות וקולרים בלויים עלולים לסכן את בטחון הכלב.

תגיות שם – הכינו לכלבכם תגית חדשה וברורה עם שם, כתובת וטלפון בו ניתן להשיג אתכם. האביב ומזג האוויר החמים מתאימים לטיולים בהם הכלב חופשי, אך לא כדאי לקחת סיכון שמא יברח ולא תוכלו למצוא אותו.

מיטות ושמיכות – אחרי חורף ארוך ובעיצומה של עונת נשירת השיער, למה שלא תכבסו את השמיכות עליהם ישן הכלב כדי שיהיה לו יותר נעים? אם השמיכה כבר בלויה או קרועה, הגיע הזמן להחליף.

סוודרים ומעילים – לפני שאתם מעלים את בגדי החורף לבוידעם, בדקו האם צריך לתקן אותם, האם אפשר לשמור אותם לשנה הבאה לשימוש חוזר וחשוב מכול: כבסו אותם לפני האחסון.

תרומות לנזקקים – אם אתם שוקלים לזרוק חלק מהאביזרים, שעדיין נמצאים במצב טוב, תרמו אותם במקום למקלטים. הכלבים בתאים תמיד ישמחו לקבל עוד שמיכה מחממת או מיטה נוחה לישון עליה.

1093884-18.jpg

זהו כל הנקיון שצריך לעשות?

איך אפשר להתגבר על מכת הפרעושים האמפולות לא עוזרות!!!

יש גם קולרים - אני משתמשת גם באמפולה אחת לחודש וגם בקולר נגד פרעושים קבוע.

לנו היתה את אותה הבעיה, שום דבר לא עזר לפרעושים.

לפני כשבוע סיפרנו אותו וקנינו אמפולות של adventege הן יעילות ונכון להיום הכל טוב:)

כתבה רדודה ציפיתי ליותר

לקראת הקיץ-

תספורת, מקלחת, אמפולות, קולר נגד מזיקים, ניקוי המקום של הכלב ו...רצפה קרה!

כלבים חמודים, ממש כמו תינוקות, וחסר בכתבה עוד פרמטרים. שמעתם על מיטות שיצאו כמו מיטות ילדים אבל בעצם לכלבים???

פרעושים מילא (לא מזלזלת חלילה, גם אני נלחמת איתם כל קיץ) אבל לי יש גינה והכלבים חוזרים עם קרציות (מתגרדחים על עץ המנגו שלי), מכה נוראית.

עץ מנגו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר