הכלבה שלי עדיין עושה צרכים בבית

הכלבה שלי אוטוטו (10.04.13) תיהיה בת חצי שנה והיא עדיין עושה פיפי וקקי בבית אני נותנת לה פרסים כשהיא עושה אותם בחוץ וכועסת כשהיא בבית .. איך עדיף לחנך לעשות צרכים בחוץ??

emo_01.png

הזקנה רק תזכיר לכך שבחיים

לא יהיה לך את כל הכלבים שהיית רוצה.

emo_12.png

אל תצעקי עלייה בבית, כשהיא עושה פשוט להוריד אותה החוצה ולשבח. לא לנקות עם אקונומיקה אלא עם אבקת כביסה.
להוריד יותר פעמים על מנת לשבח יותר וליצור הרגלים מחדש ועם הזמן להוריד בהדרגה לשלוןש פעמים.

לתחום את הגורה במקום קטן ולזכור שזה תהליך ולוקח זמן.
אם יש צורך בבדיקת וטרינר עשי זאת...בהצלחה

שלום 

יש לי גור בן שלושה חודשים ורק השבוע החל לרדת למטה אך במקום לעשות את צרכיו למטה הוא סתם משחק בדא ולא נראה ממש מתלהב מהרעיון של היציאה החוצה

כשהוא חוזר הוא עושה את רכיו על העיתון במרפסת ומידי פעם מתפספס לו גם ברחביי הבית

מה עושים או שזה מוקדם מידיי לדאוג?

יש לי כלבה בת כשנתיים שאימצתי אחרי נטישה, היא כבר אצלי כ4 חודשים, אך עדיין משתינה במקלחת כשאנחנו לא בבית, מה עושים?

אנחנו מורידים אותה כפעמיים ביום 

אני חינכתי אותה עם עיתונים זה עוזר מאוד פזרו עיתונים בחדר מסויים\בבית.וגם לשים מגבת בחדר שבוא יושנ\ת הכלב\ה

למה לא לנקות עם אקונומיקה????

שלום אינס, 

הכלבה עושה צרכים בגיל זה, נורמלי לחלוטין, רוב הכלבים מתקשים בגמילה ואפילו לוקח להם עד גיל שנה להיגמל

יש להתייעץ עם מאלף לגבי שיטות שונות על מנת לזרז את התהליך

לדוגמא כלוב טיסה, שבו תוחמים את הכלבה על מנת ליצור הימנעות פיפי בבית

תוכנית זו עובדת על עיקרון "כלב לא עושה צרכים במקום בו הוא ישן" וכך אפשר ללמד את הכלב לעשות בחוץ

עינב צחובוי,אילוף בחיוך

www.dog-dog.co.il

את מוזמנת להתקשר ואסביר לך יותר בנושא

0508223091

אני למדתי לפי שיטה כזו: לוקחים קופסת נס קפה ריקה. שמים בה קצת שועית/חומוס/ חרוזים.

בכל פעם שתוספים את הכלב על חם , אבל רק באותו הרגע ולא אחרי!!! מנערים את הקופסא בפניו ואומרים "לא אסור"

או "אסור". בכל פעם שתעשו את זה הכלב יבין שאסור לו ויפנים. ואז צריך לשים לו עיתונים באיזו פינה שיבין שרק שום מותר

וכשהוא עושה על העיתון אח"כ מלטפים אותו ואומרים לו כלב טוב. הכלב מרגיש אנרגיות ומבין היטב. רק לוקח זמן להפנים.

או שאתם מורידים אותו מיד למטה. נכון זה נשמע קצת לא רגיש אבל זו שיטה טובה ועושים את זה רק עם הקול. לא נוגעים בכלב, שום דבר. הוא יבין מטון הדיבור. מנסיוני זה עובד. כלב זה כמו ילד. צריך להתעקש איתו.

א. לא עולים אם הכלב עד שעשה את צרכיו בחוץ ואז משבחים אותו ואפשר לתת תשופר,כשמפזרים עיתונים והוא עושה עליהם עדיף שיהיו בערמה קטנה שתמיד את העליון זורקים אחרי שעשה את הצרכים, אחרי כמה ימים מזיזים את החבילה לכיוון הדלת עד שמגיעם ליד הדלת והא עושה רק עליהם,שלב הבא משאירים את החבילה מחוץ לדלת עם הריח וכשהוא בא לדלת ובוכה כי הוא רוצא לעשות צרכים מורידים אותו למטה ומשבחים אותו כאשר עשה בחוץ ואז עולים הביתה,כשהוא גור בבית משחקים איתו ושגומרים מיד מוציאם החוצה וכשעשה משבחים ומחזירים אותו הביתה לכלוב טיסה ושם הוא ישן כשמתעורר ישר מוציאים אותו החוצה לעשית צרכים ואחרי זה מעלים הביתה אחרי כל פעולה חיובית נותנים צופר במידה והכלב לא נשמה לפקודות שלכם אז ניתן להשתמש בקופסת נס קטנה מלאה בחצץ או גולים משהו שירעיש וזורקים אות ליד הכלב ביחד עם ההוראה שלכם שכך אתם מעצימים את ההטניה שלכם,

לחנך את הבעלים שכלביהם עושים במדרכה

שלום, יש לי כלב בן שנה עוד מעט, הבעיה שהוא מחלק את צרכיו לשניים!! פיפי בבית קקי בחוץ, אני מוציא אותו פעמיים ביום.. מה עושים????

היי פיני,

לא מוציאים אותו פעמיים ביום בתור התחלה. מאכילים אותו באופן מסודר ורואים כמה זמן לוקח לו לעשות קקי אחרי. מוציאים אותו כשהוא בטווח הזמן הזה לאחר הארוחה. אם הוא לא עושה בחוץ חוזרים הביתה, ממתינים כמה דקות ומשגיחים עליו עד שמתחיל לרחרח על מנת לעשות קקי. אז לוקחים אותו החוצה שוב. כך עד שהוא עושה בחוץ ואז משבחים

ארז אלטויל

050-4519226

www.waggypet.co.il

www.facebook.com/waggypet

בדיעבד אם הדבר קרה ניתן לפנות לחברה לניקוי שטיחים - לגבי מחירים ניתן למצוא מידע בקישור הזה

שלום

יש לי כלבה בת שנה והיא מורגלת לעשות צרכים בחוץ, אבל יש לה ליפעמיים ימים שהיא עושה בבית ורק בלילה.

אני יוצאת איתה בחוץ 3 פעמיים ביום.

מה יכולה להיות הסיבה שהיא עושה צרכים בבית?

היי ira4ka,

מכירה את זה.. לי יש שיצ'ו :)

לדעתי זה תלוי איזה כלב זה. מצרפת לך כמה פסקאות מתוך המדריך של דפי זהב בנושא..

"אם יש לכם כלב קטן, ביתי, מפונק ורגוע, יש לכם בעיה פעוטה ליצור עבורו פינה לעשיית צרכים לימים בהם ממש קשה לצאת. ההעדפה היא ללמד כלבים זעירים וקטנים לעשות צרכים בארגז חול מרווח של חתולים. מומלץ בחום לא להפריז בכך, כדי לא ליצור התניה של עשיית צרכים רק בבית, או לפתח הרגל שיבוא לידי ביטוי גם בימים רגילים ועלול להפוך לטורדני במיוחד. בכל מקרה, תמיד עדיף לשים מעיל חם, לקחת מטריה ולצאת לטיול קצר לעשיית צרכים פעמיים ביום.

אם יש לכם כלב בינוני או גדול, פעלתן ואנרגטי, צריך למצוא פעילויות יצירתיות בתוך הבית כדי לפרוק את האנרגיה שלו. אחרת, הוא ימצא דרכים משלו להשתחרר, וזה עלול לבוא לידי ביטוי בהרס בבית, נביחות בלתי פוסקת או יללות, השתנה ולעתים אף נשכנות".

אם את רוצה לקרוא עוד, זה המדריך המלא.

מצרפת גם סרטון על חינוך גורים לצרכים שראיתי בזמנו. לא בטוחה שזה מתאים לגיל של הכלבה שלך, אבל שווה אולי לבדוק בכל זאת.

בהצלחה.. :)

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר