תופעה: כלבים שחורים לא מוצאים בתים

אין אישה שאין לה שמלה שחורה בארון וזוג נעלי עקב שחורות קלאסיות. אבל כלבים שחורים? זה נשמע מופרך אבל עם השנים הסתמנה תופעה מדאיגה במיוחד, המכונה "סינדרום הכלב השחור", במיוחד במקלטים לאימוץ כלבים.

כלבים שחורים הם האחרונים בתור עבור אנשים שרוצים לאמץ כלב הראשונים ברשימות ההמתה. מקלטים בכל מקום מתמודדים עם התופעה המעציבה ונאלצים לראות מדי יום כיצד כלבים בהירים מוצאים בתים אוהבים במהירות, בעוד חבריהם הכהים נותרים לבדם רק בגלל צבע פרוותם.

התאוריות המסבירות את התופעה מרובות:

-          כלבים שחורים לא מצטלמים טוב

-          גזעי כלבים שחורים רבים מתויגים כמסוכנים: רוטוויילר, דוברמן, פיטבול ואפילו לברדורים שחורים

-          אנשים לא מתחברים לכלבים שחורים כי קשה להבין את ההבעה על פניהם (?)

-          בתרבות ובתקשורת בוחרים להציג כלבים שחורים כמסוכנים

-          הצע השחור מקושר לחוסר מזל, סכנה, אבל מאז תחילת ההיסטוריה. דעות קדומות אלו נטועות בתת המודע של אנשים, ללא   שום סיבה הגיונית

נציין רק שגם חתולים שחורים סובלים מאותו סינדרום.

למה הכלב יש לי כלב שחור והוא מאוד חכם  ובכלל לא מסוכן בכלל ההפך הוא מכיר את כל האנשים בשכונה מבוגרים ילדים תינוקות ועד  לא שמעתי תלונה אחת עליו ומה קשור מזל רוב הכלבים מתים  משנה איזה צבע  הם הם מתים כנראה מהגיל המבוגר או מתאונות חוץ מזה  מזה משנה צבע וההפך היה ליכלב לבן !!! והוא היה נושך ונובך כל היום ועושה בלאגן  ההפך לדעתי כלבים שחורים מעולים  ומה כבר הם עשו מישהו מת ניפצע ? מה הבעיה איתם הם כמו כל הכלבים בדיוק כמו שנגיד שלהאיש הזה יש שיער שחור אז אני לא יהיה חברה שלו בגלל שאמרו שהשיער שלו מסוכן מזה השטויות האלה !!!!!!!!

כן נכון, זוהי עובדה מוכרת הנובעת מדעות קדומות, כמו

שלא אוהבים ג'ינג'ים או ספרדים או שחושבים שאנשים המרכיבים משקפיים הם חכמים.

אלה הן דעות קדומות או השפעה של פסיכולוגיה חברתית.

אין שום מחקר שקבע שכלב שחור פחות טוב מחום.

ולראיה, תראו אותו

אין על הכלבים השחורים

אין על הכלבים השחורים

אני בת 14, כשהייתי קטנה השכנים שלי רצו לזרוק גור כלבים לרחוב וההורים שלי לקחו אותו, וכשהיה לי בית אני יקח את סוג הכלבים שהכי פחות לוקחים.

כי אני פשוט אוהבת חיות!!

כל הכבוד לילדה בת 14

אני מקווה שהכתבה הזאת תעזור לכלבים שחורים להיות אהובים יותר.

גם אנחנו מקווים פה בפורום :)

יש לי כלבה(אני "נעלבת" במקומה שהיא מוגדרת ככלבה") פקינז מעורבת (לא ידועה התערובת ) מדהימה בת 9 שאימצתי לפני שלוש שנים ואני אוהבת אותה בכל נפשיemo_14.png

המבט שלהם שובר את ליבי.  לו היו עושים הקלות להוצאות כספיות שמחייבים החזקתם, בלי שום ספק שהכלבים, בלי הבדל של צבע גזע או מין היו מוציאים ביתר קלות בית חם ואוהב.  זו סוגיה שלא רוצים או לא משתלם לפתוח לדיון, וחבל מאד. 

בקיצור זה דעות קדומות וטמטום מודרני ביחד

וכהוכחה לאהבתי לכלבים השחורים, צרפתי בפורום התמונה של היפיפיה  שלי שאימצתי לפני 3 שנים,,,,והיא שחורה ונאווה emo_14.png

לג, הכלב הכי הכי אהוב, שנפרדנו ממנו לפני שנה, לג היה שחור עם לב צחור,צחור ונשמה טובה.

העליתי בטעות 3 תמונות ואני לא מצליחה למחוק.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר