נכון מאד הכלבים יודעים על מה אנחנו חושבים. הכלבה שלי יודעת לפי איך שמדברים בבית אם אנחנו הולכים או לא. היא גם יודעת מתי היציאה מהבית היא כדי לטייל ומתי היציאה היא על מנת לנסוע.
כשאנחנו רוציל לקלח אותה היא יודעת ואז היא נכנסת לשבת מתחת לשולחן.
נכון מאד הכלבים יודעים על מה אנחנו חושבים. הכלבה שלי יודעת לפי איך שמדברים בבית אם אנחנו הולכים או לא. היא גם יודעת מתי היציאה מהבית היא כדי לטייל ומתי היציאה היא על מנת לנסוע.

אני מחזיק בבית 2 כלבים ו 3 חתולים כל אחד בעצמו הוא אישיות מיוחדת במינה ועם כל אחד אני מתקשר באופן שונה ובצורה שהוא מבין אותי חבל שבארץ ובכלל לא מבינים שהם לא צעצוע כשנמאס מימנו אז אפשר ליזרוק או להחליף או להתייחס אליהם בבוז ולחשוב שאין להם רגשות גם הם שמחים/עצובים חשים כאב חבל שבארץ גם לא מחמירים עם עבריינים שמתעללים בחיות וזוכים בעונשים קלים כגון עבודות שירות ממש בדיחה

הכלבה שלי מבינה אותי גם ללא מילים

אני מחזיק בבית 2 כלבים ו 3 חתולים כל אחד בעצמו הוא אישיות מיוחדת במינה ועם כל אחד אני מתקשר באופן שונה ובצורה שהוא מבין אותי חבל שבארץ ובכלל לא מבינים שהם לא צעצוע כשנמאס מימנו אז אפשר ליזרוק או להחליף או להתייחס אליהם בבוז ולחשוב שאין להם רגשות גם הם שמחים/עצובים חשים כאב חבל שבארץ גם לא מחמירים עם עבריינים שמתעללים בחיות וזוכים בעונשים קלים כגון עבודות שירות ממש בדיחה

אכן כך הוא הדבר..... לאחר מות הכלב.... קשה מאוד לחשוב על הכלב הבא.

הוטרינר התקשר ושאל : "את מעוניינת בכלב, יפה מקסים?" אמרתי שמאוד קשה לי לחשוב כרגע על כלב אחר,

ותשובתו היתה: "אל תצפי למצוא כלב כמו שהיה לך, כולם חמודים ומקסימים ואפילו חכמים, אבל כמו הכלב שלך, אני בספק אם

תמצאי"  כלבי אכן היה חכם מאוד.

בבירור לכלבים יש חוש אינטואיציה מפותח , הרי הכלב הוא חברו הטוב של האדם.
יש לי גור כלבים מעורב:יורקשייר+פודל הוא מאוד חכם כל בוקר בשעה 06:30 הוא מעיר אותי
ברגע שהוא רואה את החגורת טיולים שלו הוא יודע לבוא דלת ,משמע: יוצאים לטיול.

בבירור לכלבים יש חוש אינטואיציה מפותח , הרי הכלב הוא חברו הטוב של האדם.
יש לי גור כלבים מעורב:יורקשייר+פודל הוא מאוד חכם כל בוקר בשעה 06:30 הוא מעיר אותי
ברגע שהוא רואה את החגורת טיולים שלו הוא יודע לבוא דלת ,משמע: יוצאים לטיול.

emo_10.png  לפני כ3 חודשים כלבי האהוב נפטר ממחלה  אחרי כ8שנים שחיי בקירבנו ...עד היום לא יכולתי להיתגבר אל הכאב הנורא ולנפשי אין מנוחה..שכן אמר לי, מהניסיון שלו, שלא תמיד יוצאים מן ההרגשה והעצב הזה  אם מביאים כלב חדש הביתה. אין תחליף לכלב שכל כך אהבנו והלך לעולמו. יכול ליקרו מצב הפוך גם, שהכלב החדש יזכיר לנו יום יום את הכלב הקודם.  מעניין לי לדעת מה אתם חושבים לעיניין הזה.  תודה רבה לכולכם !!

ש/לום רב לך, ממש ממש כואבת את לכתו של כלבך אהוב.....אכן שכנך צודק וקחי בכל המהירות גור קטן ומתוק הזמן יעשה את שלו תתלי בקיר בחדרך    תמונה של הכלב שאהבת ותשקיעי בגור....תחלוף שנה ועימה       תתמתנה   החדות  ו"והבלתי אפשרי" שאת חווה כיום עקב פטירתו....אם בכל זאת הכאב בלתי נסבל תאמרי לעצמך   שכולם הולכים......אין הנחות.....\\\\\\\\\\\\\\\\\\\,הוא \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\[כלבך האהוב} הקדים במקצת והחיים חייבים להמשיך.  האמיני לי  מטלות החיים והזמן יכהו את הכאב בלי רצון "לשכוח אותו" כי הוא תמיד ישאר בליבך. מאד מקווה שריככתי קצת.......שבת שלום ותהיי חזקה.      

הכלבות שליי מכירות אותי יותר טוב ממה שאני מכירה את עצמי.

כשאני קמה בבוקר הן כבר ממתינות לי בחווץ שאני יקח אותן לטיול בווקר וערב הן לא עווזבות אותי עד שאני לווקחת אותם.

ועם יש רעמים בכלל הן יודעות לאן ללכת.

לפי דעתי כלב זה דבר חכם מאוווד  במיוחד עם מאלפים אותם.

אז לסיכום אני חושבת שכלב יודע לקרוא מחשבות של הבעלי ביית שלו גם בלי המחקר שעשיתם אני ידעתי את זה (;

מומחים טוענים שהוכיחו בפעם הראשונה כי כלבים יודעים מה אנו, בני האדם, חושבים.

במחקר, של אוניברסיטת פורטסמאות' השתתפו 86 כלבים, אשר הוכנסו בתורות לחדר מבודד. בתוך החדר היתה קערה עם מזון כלבים, אך בעלי הכלבים קיבלו הוראה לאסור על הכלבים לאכול מהקערה.

במרבית המקרים, הכלבים צייתו לבעלים אך החוקרים הקשו עליהם ורצו לראות מה יקרה באותו מצב בחדר חשוך לגמרי.

מהמחקר עלה שהכלבים נטו לא לציית לבעלים ולגנוב את המזון מהקערה פי 4 יותר פעמים כשהחדר היה חשוך. לדברי החוקרים, משמעות הדבר שהכלבים ידעו שבעליהם לא יוכלו לראות האם הם מצייתים להם או לאו מכיוון שהחדר היה חשוך.

האם גם אתם מאמינים שכלביכם יודעים בדיוק על מה אתם חושבים?

מומחים טוענים שהוכיחו בפעם הראשונה כי כלבים יודעים מה אנו, בני האדם, חושבים.

במחקר, של אוניברסיטת פורטסמאות' השתתפו 86 כלבים, אשר הוכנסו בתורות לחדר מבודד. בתוך החדר היתה קערה עם מזון כלבים, אך בעלי הכלבים קיבלו הוראה לאסור על הכלבים לאכול מהקערה.

במרבית המקרים, הכלבים צייתו לבעלים אך החוקרים הקשו עליהם ורצו לראות מה יקרה באותו מצב בחדר חשוך לגמרי.

מהמחקר עלה שהכלבים נטו לא לציית לבעלים ולגנוב את המזון מהקערה פי 4 יותר פעמים כשהחדר היה חשוך. לדברי החוקרים, משמעות הדבר שהכלבים ידעו שבעליהם לא יוכלו לראות האם הם מצייתים להם או לאו מכיוון שהחדר היה חשוך.

האם גם אתם מאמינים שכלביכם יודעים בדיוק על מה אתם חושבים?

בני רמת גן!

נכון מאוד! ולמעשה הכתבה מאששת את יחסי הגומלין בין האדם לחיה

ועל אופי ניתוח האמון של אדם בכלבו האהוב בתנאי מחיה בלתי סבילים ובשעות קשות!

לי באופן אישי יש כלבה כנענית ומלאת חיים ושמה ג'יג'י שדואגת לשמח 

ויודעת תמיד מה יוגש בצלחת בשעה 14.00 וכשיורדים לטיולית שטח 

היא דואגת להזכיר לי לקחת חגורה מעיל וכובע

אכן כלבים הם יצורים נפלאים חמודים עירניים מתוקים נאמנים ובמיוחד כלבי הנחייה

ולכן הגיע הזמן שבמדינת ישראל יוקם גוף מוסדי מעוגן בחוק עם שיניים שתפקידו

לדאוג לשמור והעיקר לחנך לאהבת בהמת השמירה הלא הוא הכלב הנאמן

שבת שלום וליל מנוחה!

שלום לך ותנחומי על כלבך שנפטר.

אין תחליף לכלב שנפטר ולא שוכחים אותו וכך צריך להיות.

אבל, אפשר וכדאי לקחת כלב אחר אם את מאד אוהבת כלבים וקשה לך להיות בלי כלב

ולא כדי להחליף, אלא כדי לאהוב ולתת בית חם לכלב אחר שזקוק

לכך.

תחשבי על אימוץ כלב כעזרה ולא כתחליף וכשאת מגדלת אותו אל תעשי השוואות בין

הכלב שהיה לבין החדש. תני לחדש את הכבוד, המשמעת והאהבה כמו

שמגיע לו.

מאחלת לך הצלחה

שמגיע לו.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים