יש עתיד: עגלות האלטע זאכן הוצאו מהחוק!

סוף כל סוף הדביקה ישראל את שאר העולם המודרני ועגלות האלטע זאכן הרתומות לסוסים או חמורים יוצאו מהחוק!

לכתבה המלאה

הגיע הזמן באמת לגאול את החיות המסכנות האלו מיסורויים

מוסריותה של אומה נשפטת על יחסה לבעלי החיים....החלטה מבורכת ועוד היד נטויה לשאר בעלי החיים.

מוסריותה של אומה נשפטת על יחסה לבעלי החיים....החלטה מבורכת ועוד היד נטויה לשאר בעלי החיים.

לפי דעתי זה לא בסדר ואני יגיד לכם למה :

א' כול זה נוסטלגיה של המון שנים וחבל שאוסרים או יאסרו את זה .

ב' כול זה עבודה של האנשים בין אם זה הערבים ובין אם זה סתם אנשים מעוטי יכולת ומוכרים מה שהם מוצאים ע"י סוס ועגלה .

ג' כול מה זה מפריע לאנשים שמישהו נוסע עם עגלה וסוס ומוכר/קונה מוצרים ישנים .

ד' כול חייבים לבטל את ההחלטה המטופשת הזאת , וראיתי כבר כמה שעברו לכלי רכב ישנים וגדולים ומוכרים בהם מוצרי אלטא זאכן .

בעידן כזה של כלי רכב מי צריך סוסים

אם כבר זה קיים אז לפחות שיטפחו את העגלה ויהפכו אותה לכרכרה ויטפלו בסוסים אחרת הם יקנסו בעמידה בכחול לבן באמת מה לגבי חנייה איך זה עובד איפה מניחים את הדף העלובמדביקים לסוס על המצח או עם מהדק לזנב

אני חושב שאת הכרכרות לתירות וסוסים ברמה גבוה שמטופלים כראוי צריך להשאיר כי בכל מדינה בעולם זה מקובל 

הגיע הזמן !!!!! חבורה של אדיוטים !!!! ומי שאומר פה שזה נוסטלגיה אז גם לתלות אנשים זה נוסטלגיה אז מה אתה אומר.....החיות סובלות ברמות קשות !!! רוצים להיות אלתזאעכעאןכןכן  לכו תקנו טנדר ערבים מטומטמים!!!!!!!!!! 

אני בילדותי גדלתי על סוסים  עם פלטפורמה וכשאני רואה  סוס עם עגלה עובר זה מחזיר אותי אחורה 40 שנה אני חושב שזה חוק לא שביוני וזה פייר !!!!!!!

אני בילדותי גדלתי על סוסים  עם פלטפורמה וכשאני רואה  סוס עם עגלה עובר זה מחזיר אותי אחורה 40 שנה אני חושב שזה חוקי לא שביוני וזה פייר !!!!!!!

אני מרחם על הסוסים שסוחבים את העגלות !!

ומה עם מרוצי סוסים ?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר