מה עושים ? שני כלבים

היי יש לי שאלה דיי דחופה ,יש לי כלבה פינצירית ומצאתי בחוץ כלב פינצר בידיוק כמוה אבל הוא זכר ,הבעיה שנידמא לי שנטשוו אותו ובאלי 

להכניס אותו הביתה למקלחת ולהשאיר אותו עד שאני ימצא לו משפחה ,הבעיה שאני ממש מפחדת שהכלבה שלי תריב איתו ממש הרבה ותנשך אותו ,בעבר כבר הכנסתי הביתה כלב גור שנטשו והיא הייתה נקבה הכלבה שלי רבה איתה ושיחקה איתה אז זה מבלבל כעילו הכלבה שלי ידעה שהיא מאוד קטנה ולכן היא לא נשכה אותה אלה פשוט דחפה אותה או הציקה לה כדי שתלך מהטאטוריה שלה וככה היא מתנהגת לגורים (אני כבר מסרתי את הגורה הקטנה)הבעיה היא שעכשוו מצאתי כלב בידיוק כמוה אבל הפעם הוא יותר בוגר הוא לא גור ,אז אני מפחדת איך הכלבה שלי תגיב למישהו בגודל שלה ,בבקשה תגידו לי איך נירא לכם כדי להכניס או שלא כי הריבים יהו חמורים ממש בבקשה תענו (:

אם הכלבה שלך קנאית, אז ממש לא כדאי להפר את שגרת החיים שלה. תנסי לבדוק אם היא מקבלת אותו ברצון, ואל מראה סימניי כעס ומצוקה, והייתי מציעה לך גם לקנות מלונה לכלב, ולהשאיר אותו בחצר וברור שלא להכניס אותו הבייתה.

כדאי לך לעשות הכרות הדרגתית בין השניים. אולי בהתחלה שיהיו בחדרים נפרדים? כמובן כלי אוכל ושתיה נפרדים! מיטות נפרדות וצעצועים נפרדים! 

תודה אני ינסה (:

תעשי את ההיכרות הראשונית במקום מנותק, מחוץ לטריטוריה של הכלבה (בחצר או בגינת כלבים למשל), רק לאחר מכן תעלי אותם הביתה

ארז אלטויל

050-4519226

www.waggypet.co.il

www.facebook.com/waggypet

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר