הכלב יהיה קשור ..אבל החתולים הדפוקים שלך יסתובבו חופשי הא... תקשרי אותם שלא יסתובבו חופשי ואז לא ינשכו אותם... אגב.. שנראה את החתול טורף עכבר או חולדה ..לא נישכח להיתלונן גם על חתול טורף... שמסוכן לסביבה..  לכול בעלי הכלבים באיזור שלך.. צלמו לי את החתול טורף אפילו גוק.. ומבטיח שהבעלים שלו יבואו על עונשם באותו הרגע

אמרו לך כבר פעם שאתה אדיוט??? חתולי רחוב עלובים?? נראה לי הכלב שלך נותן לך בטחון יא חתיכת ערס חסר בטחון חבל שאתה לא נופל לידיים שלי הייתי יודעת כיצד לטפל בערס חסר בטחון כמוך?? אתה בטח גם משתתף בקרבות כלבים נכון??? ערס חסר בטחון.???

הצעד הבא שלך זה רצח של בן אדם   אחד שהורג בעלי חיים מחר ירצח בני אדם

חתיכת ערס עלוב חסר חיים  שמקבל בטחון מהכלב שלו!!

הצעד הבא שלך זה רצח של בן אדם   אחד שהורג בעלי חיים מחר ירצח בני אדם

חתיכת ערס עלוב חסר חיים  שמקבל בטחון מהכלב שלו!!

במקום הכלב ניתן לך סטייק אנטריקות עם קצת ציניד שהייה לך טוב בגוף להרגיש בדיוק כמו שהכלב ירגיש

במקום הכלב ניתן לך סטייק אנטריקות עם קצת ציניד שהייה לך טוב בגוף להרגיש בדיוק כמו שהכלב ירגיש

שונא כלבים... מרעישים בנביחות, מחרבנים ברחוב בלי חשבון, מתחנפים, מריירים, מסריחים, משירים שערות...

טפשים, לעיתים לא פחות, מבעליהם הפנאטים.

לעליזה אליהו רחום. אולי תשמיטי את הרחום מהשם שלך כי את הכי לא רחומה שיש (אולי חוץ מאנשי כת השטן ששורפיםחתולים). מעניין שאתמול שמעתי תוכנית ברדיו שם דיבר בעל מכה (לשעבר - הוא עבר טיפול נפשי) והוא סיפר שהוא כמעט רצח את אשתו במכות פטיש וכל מה שעבר לו בראש באותו רגע היה שאין אפשרות אחרת כדי לפטור אותו מזה שהיא מעצבנת אותו. אז דחוף תלכי לטיפול ואז תביני שגם חתול שאיתרע מזלו והוא חי ברחוב יש לו זכות קיום. את לא רוצה לעזור להם לא צריך אבל למה לרצוח? ותחשבי על זה.

גם אני בעלת כלבה ואני מאד מאד אוהבת אותה, אך בהחלט חושבת שאין מקום לבעלי כלבים חסרי אחריות. יש חוק. צריך להוליך כלב עם רצועה. נכון, לפעמים נחמד לשחרר את הכלב שישוטט לבד, אבל אם הכלב תוקפני אין מקום להתנהגות כזאת. אם כלב טורף חתולים ותוקף כלבים אחרים, זה מאד לא במקום לשחררו חופשי. את יכולה להגיש תלונה במועצה המקומית והפקחים יתנו התראה לבעלי הכלבים ואם זה לא יעזור הם ייקנסו.

ולכל שונאי הכלבים והחתולים ובכלל בע"ח - מאחלת לכם את מה שאתם מאחלים להם. חבורה של אפסים, קטנים ומושתנים שהעולם משתין עליהם בקשת וכנראה הם ילדים מוכים שהחברה לא שמה עליהם ז**!!!  לכו תגדלו אופי יא כלומניקים.

אנשים יקרים חלקכם נסחפתם!!! הכלב לא אשם שהבעלים שלו מטומטמים ולא מחנכים אותו!!!! לבחור עם הרועה גרמני תתבייש לך יש לך כלב נדיר וחכם ברמות אני לא מבינה איך אתה נותן לו לרדוף אחרי חתולים זה מעיד אך ורק שאתה בנאדם רע ואין לך חמלה!!!!! גועל נפש בושה!!!
לבחורה החמודה מהקיבוץ תפני באמת לתנו לחיות לחיות לאתי אלתרמן אישה מקסימה והיא תדריך אותך
עליזה לפי שמך את בטח אישה מבוגרת תתביישי לך אישה מגעילה וחסרת לב בטח את אישה שאף אחד לא אוהב בושה וחרפה
וכמו שנאמר כאן לכל שונאי הכלבים בעלי החיים המתעללים וכו מאחלת לכם שה' ישלם לכם ויחזיר לכם באותו המטבע שאף אחד לא יסבול אותכם תהיו בודדים וגלמודים ואנשים מסכנים
בושה!!!!

החתול שלי אינו מסתובב מחוץ לבית וזאת משני סיבות:1.אני כמובן דואג לו  2.אם הוא יפגע ע"י אדם ילד או כלב יגרום לי לפגוע בהם בצורה כה קשה שלאחריה אני אשב בכלא והם יהיו תלויים בין חיים לבין מוות, ואני אינני רוצה לשבת בכלא...

גם בטבע נטרפים כל יום חיות מה לעשות רצית לחיות בטבע ובטבע טורפים ונטרפים

זה פשוט מזעזע! איך בעלי הכלבים מסוגלים לעשות דבר כזה?

התגובות פה הם ממש בושה לאינטלגנציה. דבר ראשון בקיבוץ אין מה לעשות, גם כלבים גם חתולים וגם אנשים - יש כמה שהייתי מרדימה אבל זה כבר ענין אחר.

שום גוף לא יכול לעזור במקרה הזה כי הרשויות לא מתערבות בקיבוצים (גם אני גרה בקיבוץ). מעבר לזה - אנשים שכותבים שצריך להרדים חתולים וכלבים - זו בושה, למה אתם בכלל מגיבים. אנשים אוהבים בעלי חיים... ומי ששונא בעלי חיים - ודאי ישנא גם בני אדם.

גם לי יש חתולים וכלבים וגם כלבים זרים רודפים אחריהם. חתולים אמורים לברוח מכלבים - מה החתולים שלך עושים, הם לא יודעים לרוץ?

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר