פפפפצצצצ מיצי מיצי... בואי חמודה אולי תיסתכלי בפח הזבל שלי..הוצאתי אותו החוצה  במיוחד בישבילך חמודדדדה קטנה.... בואי חמודה בואי בואי... חבל לבזבז עליך רעל אפילו את לא שווה את זה.. וחבל גם לשחרר את הכלב.. בואי חמודה תקבלי אבן לראש וניגמור סיפור..אולי ככה יבינו הבעלים המטומטמיים שלך שצריך לידאוג שתהיי קשורה או שזסתם לא צריך להיסתובב בחצר של השכן

שלום לכל אוהבי כלבים וחתולים

לי יש את שניהם שהכלבה שלי היתה בת 18 שנים (אני גר במושב) היא נדרסה ליד הבית שלי (במשק) הדורס נעלם יכולנו להציל אותה

והחתול לא יוצא מהבית.

אוהבים או לא זה טבע החיות ראשון זוכה שני בוכה (שימרו על בעלי החיים שלכם)בהצלחה לכולם

מה זה הטמטום הזה??

"תביאי את החתול שלך ואני אגיד לכלב שלי לא לשחרר..." כמו שכתב אחד המגיבים פה 

אולי תביא את עצמך ואני מבטיח לא לשחרר. איך זה?? חכם על חלשים?

בוא תשאיר כתובת ואני מבטיח לך ב 1000% שבחיים הכלב שלך לא ילך בלי רצועה ומחסום, כי אם הוא ילך אז נדאג שישימו לך רצועה ומחסום. נסה אותי...

אתם בטוח תהפכו לחתולי זבל בגלגול הבא........בהצלחה בחיים החדשים.....

לדעתי,לא כדאי שחתול ישוטט בדיוק כמו שלא כדאי שהכלב ישוטט.טיבו של הכלב לצוד וגם חתולים.שני הבעלים של שני סוגי החיות צריכים לקחת אחריות עליהם.

מה זה שייך לאלה שבעליהם חברי קיבוץ או תושבים מבחוץ לא הבנתי

קודם כל נתחיל בכך שכל הרפי שכל שמגיבים פה באמרות ש"הכלב יאכל את החתול, ולהרעיל חיות" ..אז מה שאמרתם אני מקווה שישימו לכם באוכל ואז נראה איך תתפטלו יא חבורה של סמרטוטים בגלל נבלות כמוכם המדינה נראית ככה חבל שהמשטרה לא מסתכלת בתגובות פה כי אז אני בטוח שהיו תופסים אותכם ומקשרים מקרים של הרעלה אליך יא אידיוט, והדביל השני שחושב שיש לו רועה גרמני אז הוא ג'ון סינה אז לא מגיע לך בכלל להחזיק בחיה אתה צריך להיות קשור זה יהיה אחלה.

ולבעיה שלך אין הרבה מה לעשות שאין השגחה חזקה, הפתרון שלך פשוט לנסות להשאיר את החתולים בלילה, לצלם את המצב לשלוח תמונות, ולהתאגד עם כמה שכנים שיש להם את אותה בעיה....ואז פשוט יגיע מצב שזה יגיע לרשות החוק המתאימה הבעלים של אותם כלבים ייקבלו קנס כל-כך גבוה שתאמיני הכלב יהיה כל היום בבית. 

זו הדרך בלבד לא לעשות רע לשום חיה, הכלב לא אשם הוא לא מבין , זה הבעלים הדביל שלו!!!! 

וואוו התגובות פה רק מראות כמה אנשים יש פה שלא סיימו בגרות, מטומטים ערסים חסרי הבנה!!!!!

מה זו ההתנהגות הזו???? הרוע שלכם נובע מטמטום, וחבל שאתם לא באנגליה רק הייתם מדבר ככה באינטרנט הייתם מלקק מהרצפה לכלוך מהפחד, הקנס שהייתם מקבלים לא היה מאפשר לכם לקנות מים יא חבורה של מטומטמים תת רמה אנושית!!!!!! 

בסדר אני מקווה שמישהו מהחוק רואה את התגובות של הפושעים עבריינים האלה!!!!לא ייאמן אני עדיין לא קולט שמישהו רושם את הדברים האלה!!!!!

הבעלים של כל הכלבים המשוטטים חופשי צריכים לשבת כמה ימים טובים במעצר (המלצה באבו כביר, והלוואי שיאנסו אותם שם במקלחת)

לצערי הרב במדינת ישראל , עדיף להחזיק חתולים בבית, לגבי חתולי הרחוב האומללים, אין יותר מדי מה לעשות

אגב אני גר בשכונה קשה מאוד באזור המרכז, ואותם "הערסים" מכבדים אותי וקושרים את הכלבים שלהם מהסיבה הפשוטה, כולנו באותה סירה, כולנו אוהבים חיות מחמד, אפשר לנסות לדבר, לי זה הלך טוב, עובדה !

תעבירי את הפרטים של בעל הכלב, כולל טלפון. דחוף!

אני צריך את הכלב לכמה ימים, החתולים של השכנה מחרבנים לי בחצר.

מסכימה איתך לגמרי!

יש לי כלבה פיטבולית עם אופי מדהים ועדין

למה תמיד מציגים אותם באור שלילי?

אני איתך באותה דעה !

אני גרה בפתח תקווה ויש לי שכן  שיש לו פיטבול, הוא רץ תקופה ארוכה כמו חתול משוחרר מרצועהו בעיקר ממחסום וכשהערנו לבעלת הבית שתשים לו מחסום היא אמרה "שימו אתם צ=מחסום ותסתמו את הפה". בדרך כלל האנשים שמגדלים כלב כזה- הם עבריינים או אנשים אלימים בתוך תוכם וחצופים. אז ראשית לכל, כל אחד שהולך עם הכלב הזה בלי מחסום ! הלוואי וינשך אותו או את בני ביתו הכלב ואז יימסר לכלביה וסופו- שיהיה סופו ! דבר שני : פנתי לעירייה ולאחר שפניתי צס' פעמים, נשלח פקח ומה יצא מזה? הם שמים לו רצועה מבד רצועה ארוכה שכשהוא ייתן ביס כבר יהיה בלתי אפשרי למשוך אותו אחורה או לנתקו מהרגל של הננשך, במקרה הטוב, אך מחסום- אין. מי יודע מה הכלב בשביל בעלי הבית, אולי משמש להם כבן אדם.. הפתרון לעשות עצוה ואני מוכנה שנחליט כולנו ואיך עושים זטת, עד שיצא חוק שאדם שייתפס עם הכלב ללא מחסום, הכלב נלקח ממנו לאלתר. אין קנסות ואין אזהרות. אני יודעת שזה פתור את הבעיה. אנ ייועת.

מי שמעוניין בואו נעשה זאת יחד. ברצינות גמורה.

הבעלים אשם אך אותי מעניין מי שיכול להזיק לי פיזית. וזה הכלב אז העירייה צריכה לקחת את הכלב מיד לכלביה בתלונה הראשונה, לר קנסות ולא אזהרות. אני מבטיחה לעם ישראל שיותר הכלב לא יסתובב עם חזורה דקה אלא עם מחסום באופן קבוע.

החתולים כל כך שמנים מרוב שמאכילים אותם אנשים ברחוב...אז אין להם כוח לצוד חולדות ועכברים.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר