כלבים משוטטים - מה עושים נגד בעליהם

שלום,

אני גרה בקיבוץ והיו לי שלושה חתולים.
חתול אחד שלי נרצח ע"י אחד הכלבים מהקיבוץ.
החתולה השנייה גם נפצעה ע"י כלב נוסף ונזקקה לטיפול וטרינרי אינטנסיבי.
והשלישי אתמול היה קרוב להיטרף.
שאלתי היא האם ניתן לעשות משהו נגד בעלי הכלבים האלה שנותנים לכלבים שלהם לשוטט בכל הקיבוץ בלי רצועה אפילו אחרי שדיברתי מהם וביקשתי שיקשרו את הכלבים.
זה כבר הפך למכה אצלנו בקיבוץ - כלבים חתולים נטרפים כל יום ולאף אחד לא אכפת בטח לא לבעלי הכלבים. אנשים מגיעים לקיבוץ וחושבים שהכלב יכול להסתובב חופשי - מה שהם לבטח לא נתנו לו לעשות בעיר.
במועצה אצלנו נושא לוכד הכלבים חלש וחוץ מזה רוב התקיפות מתרחשות דווקא בשעות הערב כאשר בעליו של הכלב נמצא אצל שכנינו והוא בא יחד איתו אך לא קשור.

עזרה !!! בבקשה .....

עד כמה שידוע לי ניתן להגיש תלונה באגודה "תנו לחיות לחיות" הם יתדרכו אותך וגם יטפלו בזה ומתוך ניסיון זה ילך מהר

כי אני היגשתי תלונה על התעללות בגורי פיטבול תוך כמה ימים היגיע מכתב מעו"ד ולאחר יומיים בבוקר כבר הגורים לא היו !!

מי לקח אותם לא יודע ולא רוצה לדעת וגם כשהסיפור עם אותו אדם חזר על עצמו תוך יום הכלב נעלם ! כך שכדי מאוד לפנות אליהם .

רינגו! רינגו! בוא בוא שששש לא לנבוח! ששש בוא יש לי משהו טעים בשבילך פטה אווז עם רעל עכברים בוא כלב טוב יופי שששש לא לחרחר ולהתפתל מכאב זה רק יהיה גרוע יותר יופי רינגו התפגרת? רינגו? רינגו? יופי! עכשיו אלך לביתי ללטף את מיצי שלי.

s b הרועה גרמני שלי מה זה אוהב לרדוף אחרי חתולי רחוב עלובים....תביאי את החתול רחוב שיש לך בבית אבל הפעם אני לא יגיד לכלב שלי לשחרר חחחחחחחחחחח

תשימי את החתולים אצלך בבית וזהו אל תתני להם לצאת שיעשו את הצרכים שלהם בארגז חול.

אני יודע שזה נשמע רע אבל זה טוב לכולם : צריך "להרדים" כל כלב או חתול ברחוב

נכון זה הכי עדיף

כלב נושך או כלב שטורף חתולים - הוא כלב מסוכן שיכול להיות לדעתי ולנשוך גם בני אדם, לכן לדעתי הוא חייב להיות עם רסן אם הוא מסתובב חופשי, ועד כמה שידוע לי זה החוק, צריך פשוט לבדוק - זאת לא בעייה, ואפשר לבדוק זאת ולהתלונן נגד בעלי הכלב..

תיתלונני לתן לחיות וגם לקיבוץ או מושב , חוץ מזה הכלבים לא אשמים זה הבעלי כלב מפגרים , אצלי יש אמסתף מאורב אבל הוא לא נוגעה בחתולים כי הוא גדל עם חתול , וכשהוא רוצה לשחק עם חתול ברחוב הוא מקבל פקודת סירוב , ואז אנחנו ממשיכים את הטיול כרגיל , הנושא שמישהוא רשם על רעל אכברים זה נושא אכי אחרון , אדיף לתת אותו לבעל הכלב .

אבל למה שמים פרצוף של כלב כזה בתמונה כול הזמן זה מעצבןן ..(:

אולי גם נרדים את כל חסרי הבית? זה הכי טוב

ואולי נרדים את כל הפושעים והרוצחים? זה יהיה הכי טוב!!!

מה קרה לכם? במקום לעזור לבעלי חיים מסכנים אתם רוצים להרדים אותם????

לעליזה נחום.

תגובתך היא מטופשת ואכזרית.

להרדים את כל חתולי הרחוב?למה?מה הם עשו לך?

שתדעי שאם לא היו חתולי רחוב מפלס החולדות ברחוב היה עולה פלאים.

זה עדיף לך?

לא יאומן כמה בני אדם יכולים להיות אגואיסטים ורעים לבעלי חיים.

בושה וחרפה!

הי

שמי יונית ולצערי יש לי מקרה דומה הכלב שלי הותקף על ידי כלב אחר שהיה ללא רצועה וכלבי מסוג יורקשר טרייר לא שרד את התקיפה.

אני היום נמצאת בהליך משפטי אזרחי נגדה כי מי שלא מבין מהראש יבין מהכיס.

מהמשטרה או עירייה לא תמצאי מענה

תהיה חזקה

איתך יונית

זה עם ההצעה לתת רעל עכברים לכלבים תאכל את הרעל בעצמך ותראה איך זה משפיע עלייך יאדיוט

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר