גור חדש מבקש עזרה

גור חדש מבקש עזרה

שלום לכולם, בשבת הבאנו לביתנו גור חדש בן חודשיים וחצי מסוג קוטון דה טרואר.
בלילה הראשון הוא לא הפסיק לילל והבאנו אותו עם המיטה החדשה שלו לידינו לחדר השינה.
בלילה השני הוא כבר ישן טוב יותר ולא ילל בכלל.
בלילה השלישי כבר רכשנו כלוב רשת וניסינו לשים אותו שם אבל הוא ממש לא הסכים, הוא ילל ונבח ולא הפסיק למעלה משעה עד שנשברנו כי זה כבר היה ממש מטרד ורחמנות
והבאנו אותו לידינו שוב, כעת הוא כבר דיי רגיל לישון אצלנו ואני לא יודע מה לעשות. אני לא רוצה שישן לידינו כי הוא מתעורר מכל דבר ומפריע לנו לישון.
הייתי רוצה (אם זה אפשרי ונראה לכם מקובל) שישן במקום אחר בבית, או בכלוב הרשת או במקום אחר עם המיטה שלו (למרות שזו נראת לי משימה בלתי אפשרית היות וזה לא מקום מגודר והוא ישר בא אחרינו).
מה אתם ממליצים לנו לעשות ?
לנסות שוב את הכלוב ? מה קורה אם הוא ממשיך לילל ולנבוח במשך הרבה זמן ? לבוא ולהרגיע ? להתעלם ? אנחנו אובדי עיצות.
אנא עזרו לנו ...
כמו כן יש לנו ילד בן שנתיים וחצי ושמונה, הגדול מסתדר איתו נפלא והקטן קצת פוחד, הוא אל בהיסטריה אבל שהוא מתקרב אליו הוא סולד ממנו מפחד, איך ניתן לקרב בינהם.
אשמח לעצות ממשיות ולא להפניות לכל מיני מאמרים ברשת.
המון תודה לכל העוזרים.

לגבי סידורי השינה, הכלב הוא בסך הכול גור בן חודשיים, זה רק הגיל שהם נגמלים ומתחילים קצת להסתובב לבד. במצב נורמלי הוא היה עם אמא שלו כך שזה ברור למה גור כזה קטן, כמו תינוק של אנשים, לא מוכן לישון לבד. לדעתי הוא צעיר מדי מכדי לישון לבד אבל אולי תשימו לו צעצוע או שמיכי מיוחדת שלו שאיתה יתכרבל בלילה, במקום אמא או אחים לשגר.

לגבי הילדים, האחריות מוטלת עליך להסביר לו שאין מה לפחד ושא הוא יהיה עדין ולא יבכה או יברח כשהגור מתקרב, אז גם הגור יהיה רגוע יותר. למה שהאח הגדול לא יעזור בבעיה הזו? אם הוא מסתדר טוב עם הכלבלב, שיסביר לאח הקטן למה הוא לא מפחד. זה לא קשור לכלב. רק להורים ולמשפחה!

היי

מזל טוב על הגור החדש

מה לעשות בהתחלה זה קצת קשה לכולם 

הגור הגיע אילנו ללהקה חדשה נפרד מאימו רוצה אהבה וחום 

ולהרגיש בטוח במקום שלו 

נהדר שרכשת רשת גורים רצוי לשים שם מיטה חמה עם שמיכה

ובקבוק חם עטוף שיפריש חום שחסר לו כמו אמא

לתת לו חיזוק חיובי ליטוף טונצייה מתאימה וחטיף עצם ומשחק לתעסוקה

קצת סבלנות והכל יסתדר המשפחה צרכה להבין את מיקומה  של כל הלהקה והאירכייה

והחדש יתרגל למצב החדש

עצות וטיפים נוספים-http://www.dogs-cats.co.il/

http://www.dogs-cats.co.il/?view=store&p_cat=84887