כלב נטוש נמצא בשקית זבל

כל פעם מחדש אני תוהה איך זה יכול לקרות:

עובדי חנות חיות "פטקו" שבעיר פיטספורד, ניו יורק גילו בסוף המשמרת שלהם כי מישהו נטש כלב בשירותים של החנות. הכלב, בולדוג צרפתי כבן 6, נמצא בתוך שקית זבל, זבה נאלץ לעשות את צרכיו ואף הקיא בתוכה.

היה ברור שהכלב סובל מהזנחה בת שנים. הוא סבל מתת תזונה חמורה, סבל מבעיות עור קשות ולא הצליח לאכול בלי להקיא. מקלט לכלבים מקומי לקח את הכלב והעניק לו את השם הזמני "פייר" ונתן לו טיפול רפואי כגון עירוי נוזלים תת ורידי. 

למרות כל הסבל וההתעללות שעבר הכלב, עובדי המקלט אמרו כי הוא מאד אוהב אנשים ועדיין בוטח בהם. פייר החמוד נמצא כעת אצל משפחת אומנה וכשיבריא ויתחזק, הוא בוודאי יאומץ על ידי אנשים אוהבים, כפי שמגיע לו. 

חקירה פלילית נפתחה בקשר למקרה הנוראי.

לרוע ולסבל שהאנושות גורמת אין גבולות. אין יצור בעולם שהרוע שלו גרוע משל האדם ובטח שלא מתוך כוונה תחילה וזאת הסיבה שמעדיפה בע"ח על פני אנשים וכמובן לעזור להם כשאפשר.

נבלות שימותו בייסורים אמן

נורא ואיום....ניגמרו לי המילים בכדי להביע את שעט נפשי...הלב נקרע

נורא ואיום....ניגמרו לי המילים בכדי להביע את שעט נפשי...הלב נקרע

חארות עדיף כלב חבר מאשר אדם כלב

אני הייתי מכניס את האדם שעשה לכלב ככה אותו לשקית שירגיש מה זה אדם כזה לא צריך לחיות ולא שיהיה לו בעל חיים ביכלל

פשוט זוועה... אין לי מילה אחרת לתאר התעללות של אדם בחלש ממנו וחסר ישע.

פייר מפה כבר אין לך למה לרדת אלא רק לעלות מקווה שתמצא אנשים שאוהבים ומעריכים אותך !

צריך להחמיר את הענישה להתעללות בחסרי ישע  לאלתר

נורא עצוב ומזעזע לקרוא דברים כאלו.

מסתבר שעצם (ולמרות) היות האדם יצור תבונתי וריגשי - יש בו את האופציה להיות מקולקל עד היסוד.

כמה עצוב הסיפור הזה...

האדם הוא החיה הכי אכזרית הלוואי שיגיעו לעומק החקירה ויתפסו אותו ויכניסו אותו לכלא לעולמים בתוך שקית ניילון ושמה הוא יבלה את שארית חייו 

האדם הוא החיה הכי אכזרית הלוואי שיגיעו לעומק החקירה ויתפסו אותו ויכניסו אותו לכלא לעולמים בתוך שקית ניילון ושמה הוא יבלה את שארית חייו 

ערב טוב ..יש לך במקרה את הלינק לכתבה המקורית ?

אם כן אשמח , תודה

מה זה מי שהשאיר אותו בזבל לא בן אדם לי יש כלבה ואני לא משאירה אותה בחוץ אף פעם.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר