הצילו

הצילו

שלום כולם!
יש לי שני כלבי בולדוג צרפתי: אחד בן 7 חודשים והשני בן 11 חודשים.
הקטן יותר נמצא אצלי מאז שהוא בן חודש וכנראה פינקתי אותו יותר מידי.
לפעמים נכנס בו רוח קרב והוא מתחיל לנשוך ולריב עם הבולדוג השני ובמקרה אחר הוא מתחיל לנבוח עלי ולנשוך אותי.
לפי מה שהבן זוג שלי אומר, ההתנהגות שלו מתחילה רק כשאני נמצאת בסביבה, זאת אומרת - שכשהם נמצאים לבד עם הבן זוג שלי הקטן רגוע לגמרי.
עוד נושא שנורא מעצבן אותי - בזמן הליכה עם הכלבים, הקטן לפעמים מחליט לשכב על הריצפה ולא לזוז והוא עושה את זה לאט לאט כאילו הוא בוחן אותי.
מה אוכל לעשות בשביל לסדר את כל השיגעון הזה?

תודה!
יעל

תתני להם עוד זמן והם יבינו שאת הבוס בבית ויפסיקו לבחון אותך,ואם לא אז יש בעיות אחרות

את כנראה לא מספיק אסרטיבית איתם אז הם מרגישים שהם יכולים לעשות מה שהם רוצים כי אין להם מנהיג. אם הגיע שלב שבו הכלב שלך נושך אותך, את חייבת לקחת אותו ואת עצמך לאילוף דחוף. כלב שנושך את בעליו זה מצב לא טבעי לכלב . הוא לא אמור לנשוך את הבעלים שלו. אילוף דחוף

באמת ? לא ידעתי הכלבה שלי תמיד נושכת כשמציקים לה,יש לי פשוט אח קטן שלא משחק איתה נכון והוא תמיד מאצבן או אפילו זורק עליה כול מיני דברים קיצור הוא תמיד מציק לה,ואז לכלבה שלי זה ממש נימעס והיא בהתחלה מזהירה אותו בגירגורים כאלה מעיימים ועם הוא ממשיך אז היא נושכת אותו  ומהר מתחבאת אחרי כמה דקות היא באה ומלקקת אותו כעילו עכשוו היא מבקשת סליחה על זה שהיא נשכה אותו ,קיצור אני לא מבינה אותה היא לא צפויה כשאני מטיילת איתה אז אנשים עוברים לידינו והיא בשקט ואז פתעום אנשים אחרים עוברים ועלהם היא בוחרת לינבוח ועל הקודמים היא לא נבחה אני לא מבינה אותה 

מישהו יודע עם זו תגובה נורמלית והאם בזה שהיא נושכת כשמציקים לה אז צריך לטפל בזה דחוף עושה להשאיר את זה ככה כי היא רק מגנה עליה ואני חושבת שזה דיי הוגן כי אח שלי באמת עושה לה כועב לפעמים כמו צביטות וכאלה ,אבל אותי היא לא נושכת אז מה אתם חושבים אני צריכה לטפל בעניין ?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר