גם לי יש כלבה לא מאולפת שובבה אז מה לא נותנים מכות לכלבים כלב הוא בידיוק כמו בן אדם

אני צופה אדוקה של הלוחש לכלבים סיזר הוא אדם מדהים , מבין את נפש הכלב בצורה שאין דומה לה בעולם והשיטות הכביכול קיצוניות {והן ממש לא } נועדו למנוע נזק חמור לכלב עצמו או לסביבה וזאת בכלבים בעייתיים באופן קיצוני ..ועם כל זה הוא עושה זאת בעדינות מקסימלית ובהבנה  ואכפתיות מדהימה לנפש הכלב.. הכתב הזה יפה נפש מעצבן בור ובטח קנאי....יש לי הרגשה שהוא בטח גם שונא את ישראל כחלק מהיפות נפש שלו...בכל אופן ממליצה מכל הלב , לכל בעלי הכלבים שאכפת להם מצרכיו האמיתיים של כלביהם לצפות בסיזר מילאן לוחש לכלבים

סיזר מדהים עם לקוחות אבל השיטות שלו לא!נכון שדבר ראשון אין הבדל בין שתי האצבעות לגרון לבין למשל משיכה עם קולר חנק או אפילו משיכה עם קולר רגיל לכן לא הייתי קורא לזה להרביץ.מה שלא נכון בעיני זה הצורך בזה והעובדה שזה בטלויזיה ולכן הרבה יכולים לחקות אותו.מאלף טוב יודע לשנות את הרגש של הכלב לרגש חיובי אם זה עם מזון,ליטוף,ומילים וזו צריכה להיות המטרה במקום להיכנס עם הכלב לעימות ולדחוק אותו לפינה וכבר קרה שהוא חטף ביס על זה יש הרבה סימנים מקדימים לפני שכלב נושך או נלחץ וזה לא מעניין את סיזר מה הכלב משדר.אז נכון שאולי הכלב ילמד ונכון שזה יהיה אולי מהר יותר מאשר להגיע לאותה תוצאה עם מזון אבל הכלב לא צריך  לשלם את המחיר!!!!

אני תפסתי מסיזר מילאן ה"מאלף" ולאור מה שאתם אומרים פה זה מזעזע ...מה זה נתן לכלב אגרוף כדי לרסן אותו ????? העיקר הוא נונשלנט, רגוע, מבצע יוגה כל הזמן כי הוא לא מתפקד תחת עצבים...אם זה נכון אז הוא חתיכת שקרן מגעיל שכבר עושה הכל בשביל כסף..האם למישהו יש את הראיון או לינק קישור שלפיו רשמתם את הדברים הנ"ל....כי אני נורא אוהב את התוכנית ואני רוצה לדעת אם זה באמת נכון ולא סתם לבטל בן אדם.

דוגמא לטעות חמורה של סיזר http://www.youtube.com/watch?v=9ihXq_WwiWM ולא זה לא בגלל שהכלבה מסוכנת ככה לא פותרים בעיות התנהגות לגבי אוכל הוא איים עליה והיא הזהירה אותו לכל אורך הדרך בשפת גוף אחר כך בגרגורים ובסוף כשדוחקים כלב לפינה אז יכולים לקבל ביס....

אם זה נכון הוא סתם נבלה אפשר לאלף כלב גם בלי להרביץ לו. עצוב לדעת שאין אנשים טובים בעולם ושגם כלפי כלבים שהם הכי אנושיים יש אנשים שחושבים שיש צורך להתעלל בהם.

אני צופה הדוק של הלוחש לכלבים וגם לכלבים הכי תוקניים לא מגיע קבל מכות סיזר תיתבייש

גועל נפש

מתחת לחיוך המלוקק מסתתר סדיסט חסר רחמים

להוריד את הסדרה מהמסך

תירגעו כולכם.

סיזר הוא המלך באילוף כלבים.יש מקרים כמו אצל בני אדם שלא ניתן לרסן.אז אצל בני אדם שולחים למוסדות.

אצל כלבים לרוב מרדימים.אז מה עדיף להרדים?

The collars seem cruel but if there is no other possible way to get a dog to stop barking (for instance, a dog who stays outside of the house all night and barks constantly) and even after all possible steps have been taken to keep the dog quiet, then a collar is in need. But punching a dog? I find this very hard to believe. If Cesar admitted to using abuse on dogs then I say that this is NOT acceptable.

Furthermore, our Jack Russell would bark and bark incessantly. We tried everything available to get her to stop and she was kept outdoors at night. Finally, I found the collar which gives a small shock when barking starts. Most dogs learn to stop after some time and the collar can be taken off.

מאמן הכלבים המפורסם בעולם, סיזר מילאן, המוכר בכינוי "הלוחש לכלבים" התראיין בתכנית בריטית שם נחשפו גם שיטות פחות מוכרות ומעוררות מחלוקת.
סיזר מוכר  בשיטות העבודה הנעימות והמהירות שלו עם כלבים בעייתיים.
בתכניתו הוא נראה תמיד רגוע ובשליטה, גם כשהכלבים לא.

המארח הטיח בסיזר: "אתה מעניש כלבים. אתה מכה אותם, ראיתי אותך נותן לכלב אגרוף בגרון רק כדי לגרום לו לציית לך, ולרוב האנשים, כמוני, זה לא מקובל. אתה גם עובד עם זרמים חשמליים וקולרים עם דוקרנים - זה יחס ברברי למדי, אם אתה שואל אותי".

סיזר הודה שהוא משתמש בשיטות אלו רק כלפי כלבים נטושים ואלימים שלעולם אי אפשר יהיה לאלף אותם להיות כלבי בית.

מה דעתכם? האם כלפי כלבים אלימים יש סיבה להיות כל כך תוקפניים ואכזריים?

מזעזע.........לא מסכימה למה שהמאלף פה רשם......

כן, סיזר צודק.

כלב מופרע צריך להשתיק קצת.

זה לא קודש קודשים, כמו אדם מופרע ששמים מאחורי סורג ובריח ואם הוא מסכן את הסביבה ראוי גם לרסן אותו פיזית, אז מה כלב?!

בשביל צער בעלי חיים צריך לתתלכלב לסכן אנשים ברחוב? לא. שהכלב יסבול קצת ולא אדם יינשך או ימות מנשיכה.

בריאותו ושלמותו ל אגם הכי חשובה.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר