הלוחש לכלבים גם מרביץ להם

מאמן הכלבים המפורסם בעולם, סיזר מילאן, המוכר בכינוי "הלוחש לכלבים" התראיין בתכנית בריטית שם נחשפו גם שיטות פחות מוכרות ומעוררות מחלוקת.
סיזר מוכר  בשיטות העבודה הנעימות והמהירות שלו עם כלבים בעייתיים.
בתכניתו הוא נראה תמיד רגוע ובשליטה, גם כשהכלבים לא.

המארח הטיח בסיזר: "אתה מעניש כלבים. אתה מכה אותם, ראיתי אותך נותן לכלב אגרוף בגרון רק כדי לגרום לו לציית לך, ולרוב האנשים, כמוני, זה לא מקובל. אתה גם עובד עם זרמים חשמליים וקולרים עם דוקרנים - זה יחס ברברי למדי, אם אתה שואל אותי".

סיזר הודה שהוא משתמש בשיטות אלו רק כלפי כלבים נטושים ואלימים שלעולם אי אפשר יהיה לאלף אותם להיות כלבי בית.

מה דעתכם? האם כלפי כלבים אלימים יש סיבה להיות כל כך תוקפניים ואכזריים?

לצערי הוא צודק. מבחינה מקצועית זה מה שעושים רוב המאלפים.אני בעצמי מאלף כלבים ולפעמים בכלבים אגרסיביים משתמשים בקולר דוקרנים, או שאדיף שהכלב ינשך מישהו?! הכי כל להיות יפי נפש על חשבון אחרים.

תפסיקו ללכלך הוא עושה אחלה עבודה ,הציל הרבה כלבים .

לכל יפי הנפש שלא התנסו באלימות אצל בעלי חיים. חישבו לרגע האם הייתם נותנים לפושע או פדופיל להסתובב בין ילדכם ללא שליטה.

סיזר לוקח את הבעייתים ומסגל אותם לחיים היומייומים אם לא בהכנעה אז בדרכם.גם ילד לומד לאכול עם סכום ולא ניתן לו להשתלח באוכל וכנ" לגבי הכלבים שאם נחשוב בסוף הדרך איתו זוכים לבית ולא להמתה. שרה

הוא עושה עבודה מעולה. הכותרת ממש לא מדוייקת! הוא לא משתמש באלימות אלא רק כנגד כלבים אלימים במיוחד ואגרסיביים.
הבן אדם עוושה  את מה שהוא עושה הכי טוב שאפשר. רואים עליו שהוא אוהב כלבים ולא פוגע בהם. יישר כוח, סיזר!

מי שכתב את הכתבה רק רוצה להצית אש .סיזר מילן אלוף באילוף ואין יותר טוב ממנו ומקצועי כמוהו.שכחתם שאולי התעללו בכלבים לפני שקראו  לסיזר לעזור ? ולכל רכי הנפש תלכו לסרוג או משהו כזה ותפסיקו להתבכיין .!

אתם סתם זייני שכל, אף אחד לא אמר משהו רע

"חוסך שבטו שונא כלבו", כתוב בספר משלי אני חושבת.

וגם אם לא, עדיף לפעמים סטירה קלה לכלב או אזהרה חמורה או טפיחה או סוג אחר של מסר נוזף ואפילו  גופני, עדיף על פני האופציה של לחיות עם כלב פסיכי ובעייתי ללא פתרון.

סיזר זה אלוף העולם בשיווק ויחסי ציבור. הוא לא המאלף הטוב בעולם ולא במקרה הוא לא חשף באף תכנית שלו, את שיטות האילוף האלימות.

לתת משיכה לכלב ברצועה כדי שיצמד זה לגיטימי. אבל קיצורי דרך אלימים שבאים להחליף אילוף ולימוד שלוקחים יותר זמן אינם לגיטימיים בעיני ובטח לא ראויים לשבח.

מי שחושב שכלב תוקפן שעלול לנשוך, לא ניתן לאלף ללא חישמול ומכות - שוגה. 

כלב רוצה ללמוד, מת לרצות את בעליו ואם יקבל חינוך עיקש טעיקבי אך מלא אהבה הוא לא יהווה סכנה ואולם, לעולם, כלב מגזע "בעייתי" שיהיה הכי ידידותי עלול להפתיע. אם זה ילד שניגש אליו בהפתעה, או מקרב את פניו לפיו במהירות..או קינאה בילד שמושך את תשומת ליבו.. כלב זה כמו אקדח טעון ויש לעמוד עם היד על הדופק, במצבים לא מוכרים ובכלל.  

עדיף מאשר להרדים אותם.  די להתיפיפות.

התגובות שלכם מראות כזאת רמה של בורות שזה לא יאמן

וגם לאלו מכם שמשחקים אותה מבינים גדולים

אני נגד ,נגד נגד ,אלימות ,בפרט בכלבים

אני חושבת שאפשר לחנך גם בצעקה על הכלבים

כלבים הם חכמים ,פיכחים עם רגשות

כמו שלילד שלך לא תשים קולר מחשמל בגלל שהוא בוכה ולא מפסיק

יש לי 2 כלבים -הם לא מאולפים ,לא פגעו להם באופי

כן הם שובבים -אז מה???

למה כל בן אדם שווה לאחר??

שלום לכם

הלוחש לכלבים בארץ הוא המאמן רונן ספיר

הוא למד פסיכולוגיה של כלבים וממש מבין אותם

רונן הוא מס' 1!!!!!!

שלום לכם

הלוחש לכלבים בארץ הוא המאמן רונן ספיר

הוא למד פסיכולוגיה של כלבים וממש מבין אותם

רונן הוא מס' 1!!!!!!

לצערי זה נכון רוב המאלפים הם מרביצים לכלבים נגד הרבצה לחיות לא משנה נושך או לא נושך אין סיבה אמיתית להרביץ. זה צער בעלי חיים,לא נותנים מכות לחיות אפילו לזאב נקודה.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר