מזון לכלבים

מזון לכלבים

שלום,

לפני כשבועיים אימצנו כלבה בת 5 חודשים, מעורבת, חצי לברדור

היא שוקלת היום כמעט 19 ק"ג.

איך אוכל להתאים לה את המזון שמתאים לה? אבקש עזרה והסבר ואם אפשר לקבל המלצות על סוג מזון/חברה מסוים.

תודה ויום טוב :-)

היי,

תתחדשי!

לדעתי היא עדיין צריכה מזון לגורים, שהוא עשיר יותר ומזין יותר.

סוג המזון/חברה תלוי גם בתקציב שאת מוכנה/יכולה להקצות לכך.

ממליצה שתתייעצי עם הווטרינר ותבקשי ממנו המלצות למספר סוגים בהתאם לתקציב שלך ואח"כ תעשי סקר קצר לגבי עלות בחנויות בע"ח שונות.

בהצלחה!

לי המליצו ואני ממליצה לך על פרו פלאן. זה אוכל מצויין והכלבים יוצאים שבעים ממנו עם כמות קטנה יחסית שזה אומר חיסכון בהוצאה על אוכל. אני יודעת שיש להם עכשיו מבצע שמגרילים איפד. את צריכה לקנות פרו פלאן לגורים גזע גדול.

תחפשי קצת באינטרנט לגבי מחירים - ההבדלים לא גדולים.

בהצלחה

היי רביד, תתחדשי ותיהני מהכלבה החדשה!

אני נותנת פרו פלאן, בהמלצת הווטרינר שלי ואנחנו באמת מרוצים , גם הבייב שמח, עם פרווה נעימה ויפה, גם היציאות שלו כמו שצריך וגם הבריאות שלו מצוינת. 

היי קודם כל תתחדשי

את צריכה מזון לגורים לגזע גדול

מבחר המזונות האיכותיים יוקנובה לגורים / פרו פלן גורים

נוטרו צויס גור/טכניקל גור

אני ממליץ לך על יוקנובה גור גזע גדול מחיר לא יקר 269 לשק של 15 ק"ג

היי לכולם!!!

יש לי כלב מסוג דוברמן מאז שהוא היה בן 5 שבועות אני מאכילה אותו בפרו-פלאן (כיום הוא בן שנה) נכון אומנם הפרווה שלו תמיד הייתה מבריקה ויפה אבל לאחרונה גיליתי כמה בעיות עם הפרו-פלאן דבר ראשון הוא כבר לא איכותי כמו בעבר לכלב נהייתה נשירה מאוד קשה (לקחתי אותו לבדיקה אצל ווטרינר) כמו כן גיליתי שלפרו פלאן התחילו להוסיף כל מיני תוספים שגורמים לכלב להשמין לכן כרגע אני לא ממליצה על הפרו פלאן עדיף את היוקנובה (ההיבדל במחיר לא גדול) או את הרויאל קנין  

akinka היי,

לא השתנה שום דבר מהותי בהרכב של הפרו פלאן. העונה הזו מאתגרת לכלבים בכל הקשור לבעיות עור ופרווה. כלבים רבים סובלים מנשירת שיער, דלקת עור,פצעים וגרד. חלקם נושאים פרעושים בעקבות רבוי חתולים האפייני לעונה.

במידה והכלב סובל מבעיית עור ופרווה אפשר לשקול לעבור לפרו פלאן סנסיטיב המכיל בשר סלמון אמיתי כמרכיב חלבון המעניק יתרון לכלב הסובל מאלרגיה או גרוי עור. האוכל הזה עשיר מאד במרכיבים המיועדים לשפר את מצב העור של הכלב.

בהצלחה עם התקופה הקשה והבעיות!

akinka היי,

לא השתנה שום דבר מהותי בהרכב של הפרו פלאן. העונה הזו מאתגרת לכלבים בכל הקשור לבעיות עור ופרווה. כלבים רבים סובלים מנשירת שיער, דלקת עור,פצעים וגרד. חלקם נושאים פרעושים בעקבות רבוי חתולים האפייני לעונה.

במידה והכלב סובל מבעיית עור ופרווה אפשר לשקול לעבור לפרו פלאן סנסיטיב המכיל בשר סלמון אמיתי כמרכיב חלבון המעניק יתרון לכלב הסובל מאלרגיה או גרוי עור. האוכל הזה עשיר מאד במרכיבים המיועדים לשפר את מצב העור של הכלב.

בהצלחה עם התקופה הקשה והבעיות!

סליחה שטעיתי באיות השם שלך, התפספסה לי ה- L, אלינקה.

ראיתי באתר מזון לכלבים המלצות לגבי סוגי מזון. 
האם יש לכם המלצה על מזון פרימיום מסויים לכלב המפונק שלי?

תודה, ערן

מה לגבי אוכל תוצרת הארץ?האים דוגלי או בונזו כבר לא טובים? יש לי כלב מעורב יפיפה,אני מאכיל אותו בדוגלי,לאחרונה הוא החל להתגרד על אף שרחצתי אותו,האים הסיבה היא אוכל?הוא גר בדירה וכל יומים,שלושה אני שואב אבק וכמובן שערות ,אנא עיזרו לי.

היי!!קודם כל בשעה טובה על הכלבונת!!.

יש לי כלב מסוג קאנה קורסו ואני ובן זוגי קונים את המזון של הכלב בחנות  כל-בו בחולון.

יש להם מבחר ממש ממש גדול של סוגי מזון וגם מזון רפואי...

יש שם כל מיני מומחים שאת יכולה לדבר איתם..ממליצה לך להיכנס לקישור לאתר שלהם..ושם אפשר ממש לראות סוגי מזון/חברות שונות וגם מחירים..שיהיה בהצלחה:)

תקשיב/י כל מה שהמליצו לך פה חרא אוכל האוכל שבאמת הכי איכותי הוא יעזור לכלב שלך למשל:נטורל באלנס, אקאנה, אוריג'ן קנין קוויאר וכו' את יכולה לראות את זה במרכיבים שאחרי שני המרכיבים הראשונים הכל חרתא ברטה .לרוב וטרינרים ממליצים על שלוש חברות הענק האלו(פרו פלאן,רויאל קנין,יוקנבה) בגלל שהחברות משלמות להם על זה "במקרה מה שהוטרינר ימליץ לך הוא גם אמכור רק את סוג המזון הזה. אם את באמת רוצה לכלב שלך חיים ארוכים ובריאים יותר תעברי לחברות שציינתי.(כרגע אני עם נטורל באלנס ומתכנן לעבור לאקאנה למרות התוצאות הטובות. בברכה אורי

תקשיב/י כל מה שהמליצו לך פה חרא אוכל האוכל שבאמת הכי איכותי הוא יעזור לכלב שלך למשל:נטורל באלנס, אקאנה, אוריג'ן קנין קוויאר וכו' את יכולה לראות את זה במרכיבים שאחרי שני המרכיבים הראשונים הכל חרתא ברטה .לרוב וטרינרים ממליצים על שלוש חברות הענק האלו(פרו פלאן,רויאל קנין,יוקנבה) בגלל שהחברות משלמות להם על זה "במקרה מה שהוטרינר ימליץ לך הוא גם אמכור רק את סוג המזון הזה. אם את באמת רוצה לכלב שלך חיים ארוכים ובריאים יותר תעברי לחברות שציינתי.(כרגע אני עם נטורל באלנס ומתכנן לעבור לאקאנה למרות התוצאות הטובות. בברכה אורי

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר