כלבים וצפע , הולך ביחד ?

שלום לכולם יש לי שאלה .... הכלב שלי בן שנתיים וחצי גולדן מעורב עם בורדר קולי - חכם ברמות מטורפות . עם זאת התקופה הקרובה בה הצפעים מתעוררים מדאיגה אותי . המקום בו הוא עושה את הצרכים, הוא חורשת עצי אקליפטוס ומקום משכנם של צפעים , מידי שנה מוצאים שם צפעים . הכלב שלי מעולם לא נתקל בצפע , ואין לי מושג איך הוא יגיב לצפע במידה וייתקל בו . אך לפחות לפי התגובה שלו לחתולים יש סיבה טובה לדאגה - הכלב שלי לא נובח , לא רודף אחרי חתולים , ומסתקרן מכל עלה שעף על הכביש . מה לעשות ? ראוי לציין שלשנות לו את המיקום בו הוא עושה צרכים , לא יותר מידי אפקטיבי כי הטיול שלנו ממילא כולל גם חולות שגם שם עשוי להיות. קצת מודאג . ... תודה לכולם על ההתייחסות .

צפעים ומיני מריעין בישא !!

שאלה קצת מגוחכת אבי ,לא כך?? אדם וצפע הולך יחד?? זה בערך כמו השאלה שלך צפע נחש ארסי מאוד כידוע לך ועדיף, עדיף מאוד!!! שתרחיק את כלבך מצפעים,במיוחד שכלבך סקרן ויתכן שישחק עם הצפע כשיתקל בו, למרות שהוא חכם בטירוף כדבריך (אכן גולדנים וגם בורדר קולי ידועים כחכמים) ובכל זאת מן הסתם כדאי שתמצא לכלבך מקום אחר וככל שתמהר כן ייטב לקחת הימור....??? אני לא הייתי לוקח !!! מצא לכלבך מקום אחר להתרוקן בו רחוק מצפעים וכל מיני מזיקים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר