גור צעיר וחוף ים

גור צעיר וחוף ים

ערב טוב, יש לנו גור שארפיי מעורב בן חודשיים ואנו מחוייבים לאירוע בחוף ים כולל שינה. שאלתי היא האם ניתן בכלל לקחתו עימנו ואם כן כיצד לנהוג בו שם? האם הדבר מסוכן לו? אנחנו חוששים מאוד אך ככל הנראה לא תהיה לנו ברירה... אודה לתשובה מהירה, שחר.

מסוכן מאד

היי שחר, במקרה של חוף ים וים, במתח הקיים בין הבריאות הפיזית של הגור לבריאותו ההתנהגותית/נפשית הכרוכה בחשיפה, הבריאות הפיזית מכריעה. חוף הים ומימיו הם מהמקומות המזוהמים ביותר שיש. בעיניי זה סיכון גדול מדי לחיי הגור, גם לאחר קבלת חיסון המשושה השני בטרם קיבל את החיסון האחרון. במקרה של גור בן חודשיים - ממש עלול להיות מסוכן. לגבי הוצאה מחוץ לבית למקומות אחרים: לנהוג בשיקול דעת המביא בחשבון את הצורך להכיר לגור את העולם בו הוא עתיד לגדול, ובמקביל שומר על בריאותו הפיזית ממחלות מסוכנות כמו כלבלבת או פרוו. ממליצה לכם למצוא בייביסיטר לאירוע אליו אתם מחוייבים להגיע. אני מצרפת קישור למאמר בנושא החשיפה. בהצלחה בגידול הגור נגה אנימה, בגישה חיובית

מצטרף לדעתה של נוגה+תוספת קטנה... אני נתקל בהמון אנשים בעיקר בעיר הגדולה שמאמצים גורים והדבר הראשון שהם מעוניינים לעשות עם הגור הוא לקחת אותו איתם לכל מקום- לחברים,לים,לבית הקפה השכונתי.. הדבר עלול להיות מסוכן גם מבחינה רפואית כפי שנגה כתבה וגם אינו נכון מבחינת התנהגות,כיוון שהחשיפה לעולם כולל כל התופעות שבו,צריכה להיות עבור הכלב מאוד הדרגתית,על מנת שיחווה כרגע הכל בצורה חיובית. כלב שהיה בעל נסיון למידה בתק' שבין גיל 7-12 שבועות לטוב ולרע,,ייקח עימו חוויות אלה לכל החיים. לכן בתק' זו צריך להקפיד על כל צעד ושעל עימו. הגם שאיננו רוצים שהגור החמוד יחל לפתח הרגלים לא רצויים מבחינתנו כמו להציק ולקפוץ על שולחנות במסעדה/בית קפה בזמן שאיננו יכולים לתת לו את מלוא תשומת הלב או לנבור בזבל ברחוב או בים למשל.. נשמח לראות כאן תמונות של הגורון שלכם שיהיה לכם המון בהצלחה! שי גרינר אילוף וטיפול התנהגותי בכלבים

תודה תודה

עזרתם לנו מאוד ותודה על כך. הבעיה היא כזו:איגי הגורון הוא כ"כ צעיר עדיין שהוא משתין בכל פינה בבית ונושך כל דבר... לכן אין לנו מי שנוכל לסמוך עליו להיות עימו כמו שאנחנו וגם לא נרצה להטיל אותו כנטל על אף חבר (טוב ככל שיהיה).הצלחנו לצמצם למינימום את שהייתו של איגי על חוף הים ולכן רציתי להתייעץ מה עלינו לעשות כאשר הוא איתנו כבר שם:האם לקשור אותו? האם להחזיק אותו לידינו? בוודאי ובוודאי שהוא לא ייכנס למים וכמובן שנצמצם למינימום את מגעו עם חול (זה אירוע מתוחם עם מחצלות+אוהלים וכמובן צל), איך כדאי לנהוג? ההורים החדשים והמודאגים....

שיהיה כמה שיותר לידכם .....

לא חייב קשור ולא חייב על הידיים אבל בהשגחה מלאה :)) תהנו ממנו הוא חמוד

איזה כיף

תודה על המחמאה-אנחנו מאוהבים בו. ותודה רבה על ההתיחסות לשאלה החשובה איך להתנהג איתו שם. עזרת לנו:)

נשמע כמו רעיון מעולה! אם אני זוכרת נכון אז יש בחוף מציצים אזור רלוונטי לזה. תקנו אותי אם אני טועה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר