פטמות אצל לברדורית

שלום לכולם יש לי לברדורית בת 10 חודשים לפני כ 3 שבועות היא קיבלה מחזור שנפסק לאחר 15 יום שמתי לך שיש ל בערך 10 פטמות יחסית בולטות האם יש סיכוי שהיא הבריון כל זמן שהיינו ביוץ דאגתי שלא יווצר מצב של זיווג האם עלי לדאוג???

אם לא היה זיווג -

איך יהיה הריון?.. אולי מרוח הקודש?..

בדרך כלל כשניגמר

הדם זה השזמן שהיא יכולה להיכנס להריון לכלבות יש יחום ולא מחזור וזה נימשך 21 יום אז אם הכלבה שלך היתה משוחררת או שהיתה עים כלב זכר זה 99 אחוז הריון אני אישית חושבת שגיל 10 חודשים זה הרבה יותר מדי צעירה בשביל להוליד אם עוד לא עברו 25 יום תיקחי אותה לויטרינאר שיתן לה זריקה שיפסיק את ההריון אני תמיד שואלת אנשים שקונים אצלי גורים אם הם מכירים את כל מה שצריך לדעת על חיי כלב ואני ניתנת להם חוברת שבה כתבתי כל מה שאני יודעת וכל מה שאני למדתי במשך ארבעים שנה שאני מתעסקת עים כלבים וגם מציעה להם שילכו לספריה וילמדו כי להחזיק כלב זה פותח לבן אדם עולם חדש אז תלכי גם את לספריה זה מאוד כדאי לך את תביני הרבה מהחיים של הכלבה שלך ותוכלי להנות מימנה יותר שיהיה לך בהצלחה

אם לא היה זיווג -

איך יהיה הריון?.. אולי מרוח הקודש?..

ליטלי מאיפה היא ידעה

אם היא אחרי הדם נתנה לכלבה להיות משוחררת והיא לא ידעה שזה 21 יום כל הייחום אז בהחלט הכלבה יכולה להיות בהריון לי אחת הכלבות שלי ניכנסה להריון ביום ה17 של הייחום ולכל כלבה זה אחרת ואני בטוחה שהיא לא ידעה מה21 יום ביגלל שהיא אומרת שהיה לכלבה מחזור 15 יום אני כמעט בטוחה שהכלבה יכולה להיות בהריון וזה חבל ביגלל שהכלבה רק בת 10 חודשים אני אישית חושבת שזה יותר מדי גיל צעיר בשביל להיות בהריון

פטמות אצל לברדורית

שלום לכולם יש לי לברדורית בת 10 חודשים לפני כ 3 שבועות היא קיבלה מחזור שנפסק לאחר 15 יום שמתי לך שיש ל בערך 10 פטמות יחסית בולטות האם יש סיכוי שהיא הבריון כל זמן שהיינו ביוץ דאגתי שלא יווצר מצב של זיווג האם עלי לדאוג???

לא אין לך מה לדאוג.

היא לא בהריון. ככה זה אצל כלבות במחזורים הראשונים שלהן. זה ימשך בערך 3 שבועות (כזמן המחזור שלהן).

ליטלי מאיפה היא ידעה

אם היא אחרי הדם נתנה לכלבה להיות משוחררת והיא לא ידעה שזה 21 יום כל הייחום אז בהחלט הכלבה יכולה להיות בהריון לי אחת הכלבות שלי ניכנסה להריון ביום ה17 של הייחום ולכל כלבה זה אחרת ואני בטוחה שהיא לא ידעה מה21 יום ביגלל שהיא אומרת שהיה לכלבה מחזור 15 יום אני כמעט בטוחה שהכלבה יכולה להיות בהריון וזה חבל ביגלל שהכלבה רק בת 10 חודשים אני אישית חושבת שזה יותר מדי גיל צעיר בשביל להיות בהריון

ואני חשבתי שצריך רישיון בשביל להחזיק כלב...

על כלבה מיוחמת צריך לשמור ב-7 עיניים. בניגוד לרבים אחרים פה, אני לא מהמצדדים הגדולים בעיקור, כל עוד יודעים שצריך לשמור על הכלבה מאוד. נולי בת 7 חודשים ואני כבר חושבת איך אני מוציאה אותה לטיולים ב-3 שבועות האלה, ומה עושה כדי שלא יקרה לה כלום, בטח לא זיווג. בת 10 חודשים בהריון זה לידה מורכבת, חשש לאם. לא יודעת למה הכלבה היתה משוחררת, גם אם ברחה - בשביל זה אנחנו אמורים לשמור עליהם. זה לא תירוץ. גם על ילד שרץ לכביש לא נגיד "טוב, הוא אשם, הוא רץ לכביש" אלא נחפש איפה ההורה שנתן לו בכלל להסתובב חופשי ליד מכוניות נוסעות! אוף

פטמות אצל לברדורית

ללכת לוטרינר לבדוק ולקבל יותר תשובות אם זה הריון מדומה או מה זה

ד"ר שי רונן www.ronenvet.com

לא אין לך מה לדאוג.

היא לא בהריון. ככה זה אצל כלבות במחזורים הראשונים שלהן. זה ימשך בערך 3 שבועות (כזמן המחזור שלהן).

ריקי, אני לא ממלץ לתת עיצות בלי לראות את הכלב

אם הכלבה באמת בהריון, איך את יודעת? ראית אותה? וטרינר ראה אותה? לא לתת עיצות אם ידע ברור כמו "אין לך מה לדאוג, היא לא בהריון"אם לא יודעים!! זה לא מקצועי ומסוכן לכלבים אם המטרה של חברי הפורום זה לעזור לכלבים, אז לא לתת עיצות סתם בלי אחריות מקצועית!! ד"ר שי רונן www.ronenvet.com

יש מצב שזה מדומה כי גם אשתי בהריון

מה הקשר? הכלבה לא מבינה את זה...

תקחו אותה לוטרינר... ואני ממליצה מאוד לעקר אותה

היי..עזרה בבקשה.הכלבה שלי קיבלה מחזור לפני חודשים בערך .ופטמות שלה גדלו .ניראה לי בהריון יש לה חלב ..אייך ניתן לדעת אם היא בהריון?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר