שאלה לגבי חומץ תפוחים

ביום שישי האחרון התחלתי לתת לכלבה שלי חומץ תפוחים מהול במים כטיפול מונע נגד פרעושים וקרציות. אתמול בלילה היא שילשלה כמויות אדירות בכמה מקומות בבית האם יכול להיות שיש קשר לחומץ? חוץ מזה היא מתנהגת כרגיל

בוקר טוב אני גם

היתחלתי לתת לכלבים שלי את החומץ תפוחים ולי יש עשר כלבים ולאף אחד מהם לא היה שום בעיות להיפך הכלבים שלי אף פעם לא שתי כל כך טוב כמו שהם שותים עכשיו אז אני לא חושבת שזה מה שגורם לכלב שלך לשלשל או אולי את ניתנת יותר מידי בכל אופן לי זה דוקא ניראה רעיון טוב

סיגל, מה גודלו של הכלב?

איזו כמות חומץ הוספת לכלי המים ומה כמות המים שנכנסת לכלי המים?? האם החומץ היה עם תאריך תקף?? אני המלצתי וממליצה רבות על הפטנט הזה, אלא שצריך לדעת את הכמויות הנכונות... בינתיים תני לו לאכול רק אורז לבן מבושל במים ללא תבלינים... הרבה בריאות... סבתא ניל"י....

חומץ תפוחים

לסיגל שלום סליחה על הבורות, אבל זו פעם ראשונה שאני שומעת שחומץ תפוחים מועיל לסלק פרעושים וקרציות. האם הענין הזה בדוק? אם כן מה הכמויות. והאם זה לשתיה או למרוח אותם עם זה חיצונית? אשמחאם תעני לי. תודה שרה

אני התחלתי לתת לכלב שלי חומץ תפוחים במים שהוא שותה והוא כל היום רק משלשל זה אומר שהוא מנקה את הקיבה שלו זה טוב אוו להפסיק לתת לו את זה ?? 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר