02.05.07 | 14:35
איך אני מונע מכלבים לחרבן לי בגינה?, בלי גדר.
הכלבים הפכו את הגינה לשרותים ציבוריים, מה לעשות?
02.05.07 | 15:43

לתלות שלט מרתיע לבעלים החצופים שלהם?

03.05.07 | 20:29

כמה עצות

הי עופר, באמת - חוצפה של הבעלים. אם מדובר בכלבים עם בעלים (קולר). תנסה לרשום את המספר על הקולר ולהתלונן דרך העיריה. הבעלים יחטוף קנס. טיפ נוסף - ואת זה לא ניסיתי בעצמי אלא ראיתי בתוכנית טלוויזיה: שמו בגבולות הגינה מספר בקבוקים ריקים של ליטר וחצי (ללא המדבקה) עם מים בתוכם. אין לי מושג מה הקטע, אבל זה עזר ומנע מהכלבים להכנס לשטח הגינה. תנסה - אין לך מה להפסיד....
04.05.07 | 07:32

זה בסדר, לנו יש את אותה הבעיה ובנוסף...

בגלל החתולים הכלבים חופרים והורסים את הדשא. למעשה אין מה לעשות, אלא אם כן אתה מקבל חוו"ד הגב' א. פרידמן ואזי תזמין שלטים בגודל שכלבים יכולים לקרוא עם כיתובית "לא לדרוך על הדשא". נ.ב. - עדיין אף אחד לא לוקח את ליילה !!! שבת שלום
04.05.07 | 13:48

כלבים מחרבנים בגינה? לפזר פלפל שחור בכל הגינה.

04.05.07 | 14:04

לא !!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה רעיל להם, ועלול לגרום למוות!!!!!!!!!!!!!!!!

04.05.07 | 18:27

זה בסדר, לנו יש את אותה הבעיה ובנוסף...

בגלל החתולים הכלבים חופרים והורסים את הדשא. למעשה אין מה לעשות, אלא אם כן אתה מקבל חוו"ד הגב' א. פרידמן ואזי תזמין שלטים בגודל שכלבים יכולים לקרוא עם כיתובית "לא לדרוך על הדשא". נ.ב. - עדיין אף אחד לא לוקח את ליילה !!! שבת שלום

הבנת הנקרא

הגב' פרידמן רשמה שהשלט מיועד לבעלים...
04.05.07 | 19:09

איך אני מונע מכלבים לחרבן לי בגינה?, בלי גדר.

הכלבים הפכו את הגינה לשרותים ציבוריים, מה לעשות?

יש פיתרון

יש פיתרון לבעיה,אמנם עולה לא מעט אבל עובד. גש לחנות לחיות מחמד ובקש חומר להרחקת חתולים וכלבים,זה בצורת גרגירים שמפזרים בגינה,לא רעיל ומרחיק חתולים וכלבים. אצלי בחצר היתה בעיה של חתולים לא מנומסים שאפילו לא קוברים את החרא שלהם כמו שהם אמורים לעשות אבל מה לעשות אלו חתולי רחוב שהשכנה מאכילה אותם ואצלי מחרבנים. לא רק בגינה גם בכדים ובעציצים הם הוציאו את השיפודים ששמתי . כבר שבועיים שהגינה נקיה עם החומר,צריך לפזר כמה פעמים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר