מחפשת כלב לאימוץ

מחפשת כלב לאימוץ

מעוניינת בכלב פודל/טרייר או כל כלב אחר שלא יגדל להיות גדול מדי. לא משנה אם הוא גזעי. כמו כן לא משנה הצבע או המין. מאזור הצפון. רצינית, מוכנה לדאוג לוטרינר, אוכל, אהבה ענקייית ולכל הצרכים. בית פלוס גינה עם ילדים. מחכה להודעות. יש אפשרות לשלוח גם הודעות לאימייל.

מיכל שלום

אני מעוניינת למסור גורים מגזעים קטנים פרטים נוספים באתר http://www.LiveCity.co.il/a/negra

לדיתי שלום

התאהבתי בגורים שלך אבל יש כמה פרטים שלא ציינת. אזור ועיר, מחיר (את אם מוכרת) והסוג שלהם. אגב שאלה-הם יהיו גדולים כשייגדלו?

יש בעיהה....

אני גרה בצפון...

מחפשת כלב לאימוץ

מעוניינת בכלב פודל/טרייר או כל כלב אחר שלא יגדל להיות גדול מדי. לא משנה אם הוא גזעי. כמו כן לא משנה הצבע או המין. מאזור הצפון. רצינית, מוכנה לדאוג לוטרינר, אוכל, אהבה ענקייית ולכל הצרכים. בית פלוס גינה עם ילדים. מחכה להודעות. יש אפשרות לשלוח גם הודעות לאימייל.

כלבה בת חפשת בית חם

מיכל שלום, לפני מס' ימים מצאתי כלבה מקסימה כבת שנתיים בגודל בינוני באיזור ת"א. הכלבה מעוקרת וחברותית. כנראה מסוג אמסטף (אך לא להיבהל היא רגועה ומרעיפה חום ואהבה). אם את מעוניינת אנא צרי עימי קשר 6232300 054 רוני

מיכל שלום

אני מעוניינת למסור גורים מגזעים קטנים פרטים נוספים באתר http://www.LiveCity.co.il/a/negra

לגבי הכלבים

שלום... למה אני שולח מכתבים אני לא מקבל תשובות אני מבקש לדעת 1.בני כמה הגורים? 2.לאיזה גודל הם יגדולו? 3.האם הם מכוסנים? אני מחפש כלב קטן שלא גודל בצבע חום זכר אז אם יש לך כזה נא תשלחי לי דואר אלקטרוני avi_el0@walla.com בבקשה אני מבקש שזה יהיה הכי מהר שאפשר תודה?

לגבי הכלבים

שחכתי עוד דבר כמה זה עולה? אז מבקש שתחזרי אלי מהרר תודה..!!

מחפשת כלב לאימוץ

כלב לאימוץ

הי, בדיוק כתבתי על הכלבה שלי שהמליטה - לולה, היא פודלית עם טרייר מדהימה והיא המליטה שישה גורים לפני יומיים כרגע אנחנו לא יודעים את סוג הגורים (כי אימצנו אותה בהריון ולא ידוע עם איזה סוגים היא "שיחקה"), אז תכתבי לי אם תרצי שאעדכן אותך בחודשיים הקרובים לגבי סוגם (הם צריכים להשאר איתה בזמן הזה)

גרה בעכו.יש כאן כלב זכר חמוד כבן שנה כנעני או לברדור מעורב שזרקו אותו לרחוב והוא משווע לבית חם שידאג לו.0545407069.אנא,צרי איתי קשר.

גרה בעכו.יש כאן כלב כנעני מעורב או מסוג לברדור, כבן שנה,חמוד,משווע לבית חם.אנא,צרי איתי קשר.0545407069,נילי.תודה מראש.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר