שערוריה בבריטניה

היום 16/8/04 מתפרסמת כתבה בראש החדשות ב-skynews על רופאי שיניים בבריטניה שנתבעו ויצאו חייבים בדין על over treatment and over charging ובעברית:טיפולים מיותרים ויקרים מדי. שאלה מתי נזכה שגם בישראל יובא למשפט רופא שמתנהג כך? ויש לדאבוננו גם רופאים כאלה בישראל.

שערוריה בבריטניה

יש לך טעות בסקיניוז אמרו unneccery tritment ולא overtreatment והמשמעות הרבה יותר חמורה:נעשו טיפולים לא נחוצים . כבר יש בישראל לפחות משפט אחד והוא בבית המשפט בכפר סבא ומדובר על סכומים אדירים (מעל מליון-1000000שח) אגב ,סקיניוז עשו משאל היום ומתברר ש-45%מהבריטים אינם נותנים אמון ברופאי השיניים.... אם תרצו עוד מידע תפנו לתיקי ביהמ"ש או תבואו לשמוע את המשפט.

משפט רפואת שיניים בבית המשפט בכפ"ס

אולי אתם יכולים לתת יותר פרטים על כך

שערוריה בבריטניה

היום 16/8/04 מתפרסמת כתבה בראש החדשות ב-skynews על רופאי שיניים בבריטניה שנתבעו ויצאו חייבים בדין על over treatment and over charging ובעברית:טיפולים מיותרים ויקרים מדי. שאלה מתי נזכה שגם בישראל יובא למשפט רופא שמתנהג כך? ויש לדאבוננו גם רופאים כאלה בישראל.

יש לא מעט רופאים כאלה...ויש גם להיפך...

משפט רפואת שיניים בבית המשפט בכפ"ס

אולי אתם יכולים לתת יותר פרטים על כך

על איזה

משפט בדיוק מדובר? ניתן לקבל עוד פרטים?

שערוריה בבריטניה

איש יקר, אתה משמיץ חופשי והפסק זאת באחת!!!

יש לך עובדות? כיון שלא אני מזהיר אותך שאם תמשיך בקו זה תמחק. בכל תחום של מקצוע חופשי יש הרבה רמות של מחיר מחד ואיכות ולא תמיד יש מתאם בינהם. אף אחד לא מכריח אותך לטפל או לא לבדוק וכו', אך חלה עליך חובה להוכיח את הדברים הקשים שהבאת לאתר זה. אם אין לך הוכחות, הפסק עם השטויות הללו. רופאים הם אנשים שעובדים קשה ואפילו קשה מאוד ואם יש יוצאים מן הכלל, תצביע על העובדות אך אל תכתים ציבור שלם. אני מבקש שתבין שרוח הפורום הזה אינה נושבת בכיוונים שהלכת בהם.

מישהו יכול לספר לנו מהו אותו משפט רפו"ש מכ"ס???????

משפט ברפואת השיניים ,תשובה לד"ר עמי שמירט

דבריך קשים ואולי גם אלימים מידי לרופא ואבקשך להבא להיות יותר מחושב.אבל מובן שפגעתי בנקודה מאד רגישה וזה מראה עד כמה יש להתעמק ולמצות את הנושא. אני עצמי מעורבת ביותר במקצוע הנשגב הזה:רפואה. לכן אני לא יכולה אלא להשתמש בשם שהוא לא שמי. ועם הכל הסליחה. אכן מרבית הרופאים עובדים קשה מאד, מאד,מאד ובמסירות נפש שלא חחואר(לאו דוקא ברפואת השיניים)וחלק לא קטן מהחברה כפוי טובה ! בינתיים נמסר לי מספר תיק בית המשפט:1208/03 מתאריך 14/01/03. הזהרת אותי,בצדק,שעלי להוכיח ולהביא עובדות אחרת דברי הם "השמצה,שטויות"וכיוצ"ב. לא התכונתי להגיע לכך,אלא רק למידע אישי. אבל אתה זרקת את הכפפה ואני ארים אותה. אני אלך לארכיון בית המשפט בכפר-סבא ואז אמסור לך כאן ,בפומבי, תמצית העובדות ואצפה להתיחסותך האחראית לנושא שכל כך כואב (לחלק) ממטופלי השיניים בארץ ולא רק בבריטניה.

מישהו יכול לספר לנו מהו אותו משפט רפו"ש מכ"ס???????

תג ובה לד"ר דורון

ראה מכתבי לדר שמירט מהיום

תג ובה לד"ר דורון

ראה מכתבי לדר שמירט מהיום

על איזה

משפט בדיוק מדובר? ניתן לקבל עוד פרטים?

אולי מישהו שגר קרוב ייגש ויברר פרטים, נשמע מעניין

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואת שיניים ושיקום הפה