ריח רע מהפה -יאוש מוחלט

שלום, אני בת 20 ואני סובלת כבר מספר שנים מריח רע מאוד מהפה הייתי אצל רופא שיניים והוא אמר שמבחינת הגיינה של הפה אין שום בעיה. המליצו לי להשתמש באוקסיפרש- וזה ממש ממש לא עוזר והאמת שאף אחד לא נותן לי תשובה ישירה לאן לפנות באופן מקצועי ומה ההליך שצריכים לעבור, או אם יש עוד דברים שאני יכולה לנסות בבית. מחכה לתשובה נטלי

ריח רע מהפה

לנטלי שלום.נסי לאכול ארוחת-בוקר הכוללת מרכיב סוכרי.גשי לרופאת המשפחה שלך ובקשי בדיקות-סוכר.נסי לשתות יותר.בהצלחה

ריח רע מהפה

לנטלי שלום.נסי לאכול ארוחת-בוקר הכוללת מרכיב סוכרי.גשי לרופאת המשפחה שלך ובקשי בדיקות-סוכר.נסי לשתות יותר.בהצלחה

ריח רע מהפה

זה לא עובד...

אני כבר קיבלתי את העצות האלו..ובאמת שזה לא עוזר.. אין טיפול רפואי עם כל הרפואה המתקדמת של היום? אין אפשרות לטפל בבעיה? ואם כן איך ?

אם אכן..

רופא השיניים שולל סיבה דנטלית, כולל בעיה שמקורה בבולוטות הרוק פני לגסטרולוג. ייתכן שמקור הריח ממערכת העיכול. בינתייים לעיסת מסטיקים ללא סוכר, שימוש במי פה,וצחצוח שיניים לאחר ארוחה סוכרית ישפרו את המצב.

יש המייחסים זאת

לשקדים מוגדלים, אין לי מידע כמה זה סטטיסטית אך תתייעצי עם אף אוזן גרון.

ריח רע מהפה -יאוש מוחלט

שלום, אני בת 20 ואני סובלת כבר מספר שנים מריח רע מאוד מהפה הייתי אצל רופא שיניים והוא אמר שמבחינת הגיינה של הפה אין שום בעיה. המליצו לי להשתמש באוקסיפרש- וזה ממש ממש לא עוזר והאמת שאף אחד לא נותן לי תשובה ישירה לאן לפנות באופן מקצועי ומה ההליך שצריכים לעבור, או אם יש עוד דברים שאני יכולה לנסות בבית. מחכה לתשובה נטלי

תפני לרוקח - יש למשל סוכריות קטנטנות בשם סן-סן ויש ספריי למניעה.

גם שטיפות פה יכולות לסייע. כדאי גם לתת את הדעת למנהגי האכילה שלך.

נטלי,תנסי לצחצח גם את הלשון ,לפעמים מצטברת שם שכבה דקה של ליחה ונזלת (מהאף) וזה גורם לריח רע..

פשוט לעבור על הלשון בערב בזמן חצוח עם מברשת רטובה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואת שיניים ושיקום הפה
בחר
בחר