שן שחורה מקדימה

לד"ר שלום. אני עברתי טיפול שורש בשן קדמית (הכי חזיתית) והיא הפכה צבעה לאפור שחור, בקיצור לא יפה. שאלותי הן: 1. למה זה קורה? (שמעתי שזה בגלל הסתימה שמקרינה את הצבע שלה על הרובד הדק שנשאר מהשן לאחר טיפול שורש) 2. איך מטפלים בזה?(אפשר להחליף סתימה וזה יעזור?, או חייב כתר?) 3. המחירים ? תודה רבה רבה

שן שחורה

אכן שיניים לאחר ט"ש נוטות להשחיר מכל מיני סיבות שן כזו אפשר להלבין ואז לעשות סתימה חדשה אבל המומלץ בכל שן שעברה טיפול שורש בלי שום קשר להשחרה שלה הוא לעשות כתר בשן בכדי למנוע שבר בשן כי שיניים לאחר טיפול שורש נוטות להשבר.

שן משחירה

לאחר טיפול שורש זה קורה. אפשר להלבין ואפשר לעשות כתר. ניתן לפתור את הבעיות בצורה פשוטה ומהירה. אפשר גם להלבין שן אחת ללא כל בעייה.

אפרופו

בהנחה וההלבנה בוצעה לפי הספר וכמו שצריך-יש סיכוי להתכהות של השן חזרה (בשיניים שכהותם נובעת מהט.ש)?

שאלה.. לפני כ6 שנים נשברה לי השן הקדמית לא טיפלתי בזה לאחר כמה שנים אמרו לי שאני צריכה לעשות טיפול שורש כי השן חלשה לאחר הטיפול השן השחירה עברתי שתי טיפולים של הלבנה אבל השן שוב משחירה ואמרו לי שאני לא יכולה לעשות יותר כי יש אפשרות שהיא תיפול עם אני יעשה עוד הלבנה מה עושים במצב כזה? אני כן רוצה שהיא תהיה לבנה 

שאלה.. לפני כ6 שנים נשברה לי השן הקדמית לא טיפלתי בזה לאחר כמה שנים אמרו לי שאני צריכה לעשות טיפול שורש כי השן חלשה לאחר הטיפול השן השחירה עברתי שתי טיפולים של הלבנה אבל השן שוב משחירה ואמרו לי שאני לא יכולה לעשות יותר כי יש אפשרות שהיא תיפול עם אני יעשה עוד הלבנה מה עושים במצב כזה? אני כן רוצה שהיא תהיה לבנה 

שלום רב. לביתי בת השנתיים משחירה השן הקדמית מלמעלה. אינני בטוחה אם זה כתוצאה ממכה. מה עליי לעשות?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואת שיניים ושיקום הפה
בחר
בחר