הרמת רצפת סינוס והשתלת עצם.

שלום! הייתי רוצה לדעת מה זה בדיוק הרמת רצפת סינוס ומהי עלות (אפילו הערכה כללית) הפעולה הזו. מאוד אודה לך על תשובתך. שרית

Sinus augmentation - ולא הרמת הסינוס

המינוח המקצועי והנכון הוא Sinus Augmentation זהו תהליך של הקטנה יזומה של חלל הסינוס מכיוון בסיס הסינוס הסמוך לשיניים הטוחנות העליונות,זאת בכדי לאפשר החדרת שתלים ולהרכיב שיניים חסרות. אם עקירות שיניים חלה הרחבה משמעותית בנפח חלל הסינוס יחד עם ספיגת הרכס המכתשי שנתמך על ידי השיניים העליונות .בכדי להשלים שיניים בעזרת שתלים זקוקים לעצם שתחזיק את השתלים והשיניים התחליפיות. העצם החסרה מוספת בתהליך כירורגי סגור או פתוח (ולא ארחיב כאן על ההבדלים) וכך ניתן לבצע השתלות. "הרמת הסינוס" הינה תהליך מוכר בספרות המקצועית והוא מצליח באחוזים גבוהים בידיים אמונות. רצוי לקבוע קודם את מיקום השיניים העתידיות אצל רופא משקם כי לעיתים יש לשלב שיטות כירורגיות שונות בכדי להביא לכך שתהני לאורך זמן מהשיניים על גבי השתלים. בכל מקרה מנהל הפורום יוכל להעיר בנוסף על דברים אילו. שלך, ד"ר רונן רוזנוסר מומחה בשיקום הפה.

אובדן שיניים אחוריות בלסת עליונה

התשובה המלומדת של המומחה לשיקום הפה, בטוחני שעזרה לך ולכך רק הייתי מוסיף מספר דברים: זו לא פרוצדורה בשמיים, אלא פעולה פשוטה והגיונית עם אחוזי הצלחה גבוהים. בהרבה מקרים ניתן לבצע את הפעולה במקביל למיקום שתלים (כך שהריפוי הוא יחד עם השתלים וכך נחסך ניתוח ומתקצר הזמן עד לשיקום על השתלים) פעמים רבות, גם אם התוצאה אינה מקסימלית ניתן לחזור על הפעולה בזמן ההשתלה כי בדרך כלל נוצרת כמות עצם לאחר הפעולה המספקת די מקום למיקום שתלים (למרות שיש להוסיף עצם...) התוצאה של כל הפעולות הללו תמיד שווה, כי לא צריך תותבת והאם זה לא יתרון?

בדיוק קראתי באתר של הרופא שיניים שלי דר' שילמן על הרמת סינוס.

ממליצה לקרוא לפני לעשות כל החלטה רפואית

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואת שיניים ושיקום הפה
בחר
בחר