רגישות בשן ללחץ/נגיעה לאחר טיפול שורש ,

לפני כחודש וחצי עברתי טיפול שורש בשן שנשברה ,אני אמור גם לעבור ניתוח חניכיים שקשור לטיפול השורש להארכת כותרת (אם אינני טועה),כתבתי לך לגבי הרגישות ללחץ וענית שצריך לשלול את האפשרות של סדק/שבר בשן. הרגישות נישארה,השן רגישה ללחץ שמכוון רק עליה ואם אני נוגע/מקיש עם האצבע מהצד אז רגישה מאוד,ההבדל ברור בהשוואה לשיניים אחרות,אמנם אין בעיה לאכול על הצד הזה אבל אמרתי לרופאה שאם זה היה המצב בשן קידמית והלחץ היה רק עליה לא הייתי מסוגל לנגוס. לפני טיפול השורש לא היתה רגישות כזו ללחץ,השן אינה כואבת כאשר אין עליה לחץ או נגיעה. הייתי אתמול במיוחד בשביל הבעיה הזו (הניתוח חניכיים נידחה בגלל שהתלוננתי על הכאב בשן) ושאלתי אם זה תקין שהשן רגישה ללחץ וציינתי את האפשרות שאולי יש סדק/שבר בשן . הרושם שאני קיבלתי מתגובת הרופאה הוא שאני הראשון בעולם שמתלונן על בעיה כזו,היא עשתה צילום וגם היקישה על השן (וזה כאב כמובן) ואמרה שלפי הצילום אין בעיה עם השן אבל יש רגישות בחניכיים ,שאלתי מה עושים במקרה כזה ונאמר לי שזה אמור לעבור. טיפול השורש בזמן ביצועו כאב מספר פעמים (לטעמי יותר מידי ) למרות הזריקה ,אבל בפעמים הבאות כאשר הרופאה עשתה את הכתר הזמני ועבדה על השן לא הרגשתי כאב מיוחד ,אני מניח שהשורש באמת מת אחרת כבר הייתי דבוק לתיקרה. האפשרות שהיתה בעיה עם הטיפול שורש שלא נעשה על ידה הועלתה לפני הצילום ,אבל כאמור לאחר הצילום היא אמרה שאין בעיה עם השן.אפשרות נוספת שהועלתה על ידה היא שהכתר הזמני היה גבוה מידי,הפיתרון שהרופאה נקטה בו הוא הנמכת הכתר הזמני,הייתי רוצה לדעת אם בעיה כזו בחניכיים שלא הייתה קימת לפני טיפול השורש מוכרת ואמורה לעבור במשך הזמן או שהבעיה היא בשן כמו שענית בהודעה מדף קודם ומשום מה אינה ניראית בצילום? האם סביר שהשן תישאר רגישה גם חודש וחצי לאחר טיפול השורש? המצב הנוכחי יום לאחר הנמכת הכתר הזמני:השן עדיין רגישה ,אני שוב עומד לפני הניתוח . שאלה אחרונה: האם טיפול שורש אמור לכאוב (בזמן הביצוע)? בתודה ראש י

גש ליייעוץ, עיוני, גש לייעוץ

מה "כואב " לך? גש לייעוץ ותקבל עוד נקודת מבט על מצבך כי אינך הראשון בעולם, לעולם לא... אם שן כואבת במהלך הביצוע תחת הרדמה, יש בעייה. הכאבים מרמזים על סביבת השן ואין זה משנה כרגע, אלא שזה כואב. סדק או שבר הם סיבה או יותר נכון מקור לכאב, גם אם זהו שבר בהתפתחות, מה שתואם יותר את תלונתך. י יש לבדוק שאין כיסי חניכיים סביב השן. גשי למומחה לשיקום הפה, טיפולי שורש ותשווי חוות דעת.

מחפשים מחיר לטיפול שורש? כאן תמצאו את המחירים המעולים ביותר אצל הרופא המומלץ שלנו -

http://www.chayshen.com/endodontic-therapy.html

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואת שיניים ושיקום הפה
בחר
בחר