נשיכות רבות של הלשון

איכשהו הצלחתי לנשוך את הלשון שלי משהו כמו 8-10 פעמים ביומיים האחרונים, באותו מקום בדיוק, וכל פעם זאת הייתה נשיכה חזקה מאוד, ששיתקה אותי לגמרי לכמה שניות. עכשיו יש לי ממש חור שם, המקום התנפח אבל עדיין לא התפתח שום פצע לבן. זה כואב נ-ו-ר-א כשאני נוגעת שם או נושכת אפילו חלש מאוד. מה אפשר לעשות כדי להפחית את הכאב? ואם זה שהמקום התנפח גורם לי לנשוך שם שוב ושוב? ועוד שאלה, שגם קשורה לזאת: יש לי בעיה רצינית של נשיכות, בלי כוונה. אני רק לועסת מסטיק וכבר למחרת יש לי כמה פצעים לבנים כתוצאה מנשיכות. אין שום דרך לפתור את זה אני מניחה, נכון? תופעת הנשיכות הזאת ממש מעצבנת והיא אפילו גרמה לי ללכת למומחה לרפואת שיניים בגלל שני גושים שהתפתחו לי בחלק הפנימי של השפה התחתונה, שהתברר שנוצרו בגלל נשיכות חוזרות במקום וכך לסתימה של בלוטות הרוק.

אתה עונה לשאלות של כולם ורק לשלי לא

מה אני מוחרמת?

יש בנשיכות אלמנט של זכרון...

זה ידוע ש"פושע חוזר למקום הפשע", קרי שנוהגים לנשוך על אותו מקום. ראשית, סטופ דה מסטיק, שנית ייתכן ויש צורך לבדיקה סגרית ואולי צריך סד לילה להפחית פעילויות לא רצויות. יש תרופות להקלת הכאב כמו "אורה קורט" או אזרקאין או KANK+A בקיצור לא יוכלו לעזור לך יותר מידי דרך הרשת, צריך מומחה לרפואת הפה או לשיקום הפה לייעוץ,

אתה עונה לשאלות של כולם ורק לשלי לא

מה אני מוחרמת?

חס וחלילה..

נשיכה שלי (משחק אותיות חביב בלבד ורב הומור??!), זה אך מקרה ששאלתך נפלה לה ממול עיני. אנא שאי התנצלותי ןבברכה להחלמה מהירה

נשיכת לשון בזזמן אכילה חוזר על עצמו, מה הפתרון?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואת שיניים ושיקום הפה
בחר
בחר