איך יודעים שטיפול הוא אסתטי ולא רפואי?

אני חייב להגיד שאני מבולבל מכמויות החומר שיש באינטרנט בנושא. לא מצאתי מקום אחד שמסביר מתי יודעים שטיפול הוא נטו בריאותי ולא אסתטי, סתם דוגמה. אם למשל רופא נוקב בסכום מאד גבוה וטוען בפניי שזה צורך "רפואי", אבל בעצם זה רק טיפול קוסמטי שלא באמת חייבים לעשות אותו,  הוא באמת יגיד לי את זה? הצירוף הזה בין "שיקום הפה" לטיפולים קוסמטיים הוא פתח לצרות בעיניי. איך אני מוצא מידע אמין בתחום?

אני לא מדבר על שרלטנות בתחום ולא מחפש המלצה לרופא הגון, אני שואל בתור צרכן שמחפש  מידע, איך לדעת שהשירות שאני מקבל הוא מה שאני מבקש.

ממה שהבנתי (למשל כאן:

יש באמת הבדל בין סוגי טיפול, יש כאלה שמטפלים במחלות למשל כמו שהולכים למרופא שיניים רגיל, ויש את מה שקשור לתאונות או נזקים רציניים יותר והם אם הבמתי נכון באמת אסתטיים כמו שאתה אומר.

ברור שיש טיפולים שהם ליופי נטו. זה באמת לא נכון שהם תמיד באים ביחד ואם רופא עושה את זה אז הוא פשוט מטעה... לדעתי מחובת הרופא ליידע האם כל טיפול באמת נחוץ למטופל או לא. וגם לא צריך לתת צל"ש לרופא שמקפיד על זה, פשוט לצפות לזה מכל הרופאים...

טיפול רפואי בדרך כלל כולל עבודה כירורגית - חדירה פולשנית לגוף. טיפולים אסתטיים הם בדרך כלל רק על פני העור ואולי כמה שכבות דקות מתחת.

אתרים שאני אוהבת: סילברגייט - שעוסק בעבודות אלומיניום. דף מתוק - דפי טרנספר לאפייה. שופ סוויד - מציע מוצרים בתחום.

מוזמנים:

https://plus.google.com/u/2/101864780741402962158

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואת שיניים ושיקום הפה
בחר
בחר