השוואת מחירים על טיפולי שיניים. שווה לבדוק- למה לשלם יותר?

היום אפשר לבצע טיפול השתלות שיניים ושיקום הפה גם ביום אחד! בואו לקבל הצעת מחיר ולשמוע על תנאי תשלום נוחים ומשתלמים.
http://www.media-t.co.il/campaign123_80.html

כמי שעבר הרבה מאד טיפולים שיניים בשנתיים האחרונות (לצערי, אחרי שנים של הזנחה), מסכים שיש פערים גדולים מאד במחירים. הייתי ממליץ לקחת דבר ראשון הצעה מקופת החולים בה חברים, בהתאם לסוג הביטוח המשלים שיש לכם. זה נותן הנחה של כמה עשרות אחוזים.

מה שכן, בחלק מהמקרים דווקא הרופאים הפרטיים מציעים תעריפים זולים יותר. במקרה הזה, חשוב לבדוק שהוא באמת מקצועי, מנוסה וכן הלאה. מבחינת מחירים, יש את מחירון רופאי השיניים הזה שדי התאים להצעות שקיבלתי בזמנו, ולכן אפשר להסיק שהוא קרוב לבטא את המציאות. מציע להיעזר גם בפורום Beok, בו יש שלושה רופאי שיניים שעונים על שאלות מקצועיות.

וכמובן - שמרו על השיניים שלכם, זה חוסך עשרות אלפי שקלים..

מי שרוצה לקבל טיפול שיניים המשולב עם שתלים במחיר הטוב ביותר בישראל מוזמן לדבר איתי, אני עוסק בנושא זה למעלה מ-27 שנים ויש לי הכרות עם מספר גדול מאוד של רופאים בארץ, הייעוץ ניתן חינם 0545538268

מי שמעוניין לקבל ממני הצעת מחיר לטיפול שיניים מורכב עם השתלות שיניים ניתן לקבל ממני מחיר מומלץ בטלפון מבלי להגיע לבדיקה פיזית,(כמובן על סמך בדיקה של רופא אחר שכבר נתן הצעה) או ע"י שליחת צילום פנורמי במייל (אגב, ניתן לבקש מכל מכון פנורמי שעשית אצלו בדיקה להעביר את הצילום במייל לכל מקום)

אני עוסק בקבלת מחיר מיוחד על סמן ארגון קבוצות, אני עושה זאת גם בהסרת משקפיים בלייזר וגם בנושא של טיפולי שיניים,אחרי 25 שנות ניסיון אלפי אנשים חסכו דרכי עשרות אלפי שקלים.

מישל - 0545538268

דן שלום לך

אתה מדבר על מחירון רופאי השיניים, ועל מחירי טיפול בקופות החולים

לצערנו מניסיון של 26 שנים אני אומר לך שזוהי בדיוק הבעיה, שאנשים לא יודעים, שניתן לקבל

טיפולי שיניים מקצועיים יותר מקופות החולים הציבורייות, ובמחיר הרבה יותר הוגן, אחרי הנחות של עשרות

אחוזים במסגרת קופת החולים, רק חבל שאנשים לא יודעים זאת.

אני מזמין אותך לבחון כל הצעה שקבלת ממרפאות קופות החולים, אל מול הצעות שאתן לך, והטיפול הרבה יותר

מקצועי והרבה יותר אישי.

מישל 054-5538268 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואת שיניים ושיקום הפה
בחר
בחר