פחד והזנחה בטיפוליי שיניים

רציתי לקבל עיצה או הדרכה לגביי בעיית שיניים קשה והזנחה של שנים עקב חרדה נוראית! האם ניתן לעבור טיפול/שיקום בהרדמה ? בגלל שיש צורך בטיפולים ממושכים.

לדעתי כן

שמעתי על אנשים שצריכים הרדמה מלאה... אבל את צריכה לגשת לרופאים שמתמחים במה שנקרא "שיקום שיניים".

טיפולי שיניים וחרדה

אין ספק שללכת רופא מלווה פעמים רבות בחרדה מסוימת, לדעתי חשוב שתשני את ההתניה של רופא שינים כדבר שלילי ומפחיד, חשוב להתמיד בטיפולי שיניים אחרת זה יעלה לך ביוקר ובדברים אחרים.. אם כבר מדברים על רפואה,ובריאות , חשוב גם להקפיד בשתיית מים מרובה ,וחשוב למען בריאותנו שיהיו מטוהרים.

חרדה וטי

אין ספק שללכת לרופא מלווה פעמים רבות בחרדה מסוימת, לדעתי חשוב שתשני את ההתניה של רופא שינים כדבר שלילי ומפחיד, חשוב להתמיד בטיפולי שיניים אחרת זה יעלה לך ביוקר ובדברים אחרים.. אם כבר מדברים על רפואה,ובריאות , חשוב גם להקפיד בשתיית מים מרובה, לכן אמליץ על מרכך ללא מלח אשר יאפשר לנו ליהנות ממים איכותיים וטהורים לגוף.

נראה שלחינם פיתחת חרדה בגלל שיחות של אנשים על רופאי שיניים

וגם ממיתוס שנוצר בחברה.

טיפול עושים עם הרדמה והכאב מועט ביותר.

על איזה הזנחה מדובר? זה שלא היית אצל רופא שיניים אבל 

תמיד ציחצחת את השיניים זה לא נקרא הזנחה. כל עוד את מנקה

את השיניים ולא כואב לך אז זה דבר נורמלי. 

אני עד גיל 24 לא הייתי אצל רופא שיניים ולא נגרם שום נזק כי ציחצחתי שיניים תמיד ולא כאב לי.

כידוע לכולנו, הכל מתחיל מהחשיבה, מהראש שלנו, לכן לדעתי חשוב לשחרר ולהשתחרר מהפחד של רופא שיניים מכיוון שבשלב מסוים תהיי חייבת ללכת ואז כבר לא תהיה לך ברירה. בכל מקרה המון בהצלחה ורק בריאות:)

הנה המלצה ל- רופא שיניים מצויין ומאוד אמין

רציתי לקבל עיצה או הדרכה לגביי בעיית שיניים קשה והזנחה של שנים עקב חרדה נוראית! האם ניתן לעבור טיפול/שיקום בהרדמה ? בגלל שיש צורך בטיפולים ממושכים.

יפה שלום,

בד"כ בטיפולי שיניים ניתן להרדים את האזור מקומית, אך אני רוצה להמליץ לברר בנוגע לטיפולי של טיפול ויישור שיניים בלייזר.

הטיפול פחות חודרני ופחות כואב. 

לינק שאולי יעזור לך: http://www.beautic.co.il/subcategory.aspx?id=42

בהצלחה,

בתיה

Beautic - פורטל אסתטיקה

היום יש מודעות גדולה לאנשים שסובלים מחרדה דנטלית אפילו כשמדובר בטיפול "לא מורכב"

קיימת אפשרות להרדמה כללית בטיפולים כירורגיים החיסרון היחיד שעולה על דעתי הוא שבשביל הרדמה כללית דרושה גם נוכחות של רופא מרדים ולא רק של רופא השיניים (שיכול לתת הרדמה מקומית) ואז התיאום ביניהם עלול להיגרר עוד זמן מה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואת שיניים ושיקום הפה
בחר
בחר