רציתי לדעת האם הגיוני לעשות השתלת שיניים ביום אחד?

אני בודק את האפשרויות שלי, וראיתי באתר הזה - שמציעים השתלת שיניים ביום אחד. האם הדבר הזה אפשרי בכלל או שמדובר בשקרים?

אלון משה,ראשית כול,לשתלים אינסטנט חייבים בסיס טוב של הרבה עצם ,

שנית, בנושא השתלה מהירה,לא מטפל כירוג,אלא רופא שעבר קורס קצר. (חשוב לקחת זאת בחשבון,מבחינת סיכון פגיעה בעצבים). ברפואה קונבנציונלית מתנגדים לפעולות השתלה מהירות, ומעדיפים לתת את הזמן להחלמה לרקמות. ודבר נוסף, אין מה להשוות אריכות הימים של השתלה רגילה (כ-15 שנים), לבין השתלה מהירה ויקרה מאוד,שמחיקה 1/3 מהזמן). לסיכום: בבריאות השיניים לא כדאי לחפש קיצורי -דרך, השתלות מהירות גם יקרות מאוד וגם פחות מאריכי-זמן. והכי חשוב הוא, שינתח אותך כירוג מומחה,כי בריאותך מעל הכול, חשוב לתת לחניכיים את הזמן הנדרש להחלים כמו שצריך, ואחרי התקופה הנדרשת לריפוי, השתל יקלט כמו שצריך,ויראה מליון דולר, כמובן בתנאי שאתה לא מעשן.(כי אז השתל לא ייקלט)

נכון, מסכימה עם אלון במאה אחוז, מה גם שעניין של שתלים זה נושא רציני מאוד וחשוב ללכת למרפאה בעלת צוות של רופא שיניים מקצועי ובעל ניסיון רב במיוחד כאשר מדובר בהשתלות שזהו תהליך מורכב ועולה לא מעט כסף והשקעה.

היום השתלת שיניים ביום אחד היא הפיתרון הכי טוב ויעיל ולמרבה ההפתעה גם בין הזולים שבתחום, הוא באמת מהיר ודורש מיומנות ודייקנות מצד רופא השיניים, אבל מדובר בשיטה אמתית ויעילה.

היום השתלת שיניים ביום אחד בהחלט הגיוני. עם התכנולוגיה הקיימת אפילו ניתן לעשות השתלת שיניים תוך שעה

אני ממליץ להתייעץ עם דר' ג'רי כהן www.drjerry.co.il , אצלי הוא עשה השתלת שיניים נהדרת.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואת שיניים ושיקום הפה
בחר
בחר