סודה לשתייה מומסת במים

לפי מה ששמעתי אסור להשתמש בסודה לשתייה להלבנת שיניים בגלל שהיא שוחקת את השן.אני מעוניין ליצור תמיסה של סודה לשתיייה ומים ע"מ לעשות שטיפות - לא בשביל הלבנה - אלא כתחליף למי פה ,משום שאני יודע שסודה לשתייה היא בסיס ואז אם נוצרות חומצות מהחיידקים והסוכר אזי תיווצר תגובת סתירה שתנטרל את החומצה ( והתמיסה גם יכולה להגיע למקומות נסתרים). האם גם במצב של תמיסה (שבה אין גרגרים ,והבנתי שזו כף ל קצת יותר מחצי כוס מים בטמפרטורה של 18 מע’) יש סכנת שחיקה?ואם כן מדוע ? הרי פה אין גרגרים (או שעדיין יש?) מה בדיוק גורם לשחיקה - עצם הגרגרים שעשויים מחומר קשה ביחס לשיניים (אמייל),ואז בהמסה של הסודה במים זה נהיה תקין. או שזו איזשהיא ריאקציה מכנית או כימית גם של המולקולות של החומר עם האמייל ומזיק לו.( כמו שאולי קורה כשמנקים דברים נוספים עם תמיסת סודה - כמו בגדים וכו’ שם נראה לי שהסודה כבר מומסת -או שלא?) אם אין סכנה האם בכל אופן יש סכנה אחרת לעשות יותר משטיפה אחת ביום בתודה מראש זאב

היזמה היא יפה

יש היום להשיג כל תכשיר שתרצה שנמדד מבחינת השחיקה והאפקטיביות, בשביל מה להתאמץ, אני בטוח שתמצא את מה שאתה מלפש בכל חנות משמעותית לצרכי בריאות ותרופות . אל תתאמץ לייצר מה שיש חבל עלזמנך, טוב להשתמש בתכשירים שנבדקו ואושרו על ידי מכוני בדיקה אני ממליץ ולא מבטל את רצונך כמובן. יש היום משחות עם סודה לשתיה בפנים שגם מלבינות לדוגמא

כמובן

שהמוטיבציה שלי היא כלכלית.סודה לשתייה לא עולה כמעט כלום בעוד שכל השטיפות הן יקרות האם לא ידוע כלום על הנושא ? בתודה מראש זאב

אני גם בדעה שלו\ה שחבל על המאמץ.. לא רוצה להטעות אותך כי אני לא ממש מבינה.. תתיעץ עם רופא.. עדיף לפני שתיצור לעצמך נזקים כמו שקרה לי בהרמת סינוס פעם אחת..

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואת שיניים ושיקום הפה
בחר
בחר